fbpx

Bartłomiej Zięcina i Simple Session 2014

Godzinę temu publikowaliśmy wywiad z Damianem Onufrakiem, a teraz przyszedł czas na Bartłomieja Zięcine. Tak jak u Jerzyka, Zient opowiedział nam o Simple Session i o swoich planach na ten rok. Zapraszam do czytania.

 

1. Pojechałeś na pełnej prędkości tak jak lubię, ale po pierwszym transferze się rozwaliłeś i na chwilę znikłeś z obrazu kamer. Co się stało jeśli można wiedzieć? Nic poważnego?

Uderzyłem w rail z duża prędkością. Wręcz zawinąłem się na poręczy. Przesunęła mi się kierownica, wiec musiałam zejść z parku, ja ustawić i ochłonąć przy okazji.

 

2. Wypełniłeś swój plan na przejazd za drugim razem? Coś tam miało być gdyby nie było tej gleby?

Nie. Bolały mnie uda, bo mocno uderzyłem w rail. Miałem ułożony fajny przejazd. Kilka transferów i technicznych akcji, ale niestety nie dałem rady.

 

3. Jesteś już kolejny raz na SS, trema się zmniejszyła? Pojechałeś na luzie czy dalej spięty?

Tremy nie było. Była fajna atmosfera. Większość riderów to dobre ziomeczki. Ale oglądając ich przejazdy za bardzo się nabuzowałem.

 

4. Jakie masz plany na ten rok?

Teraz chce wrócić do domu i wyleczyć kontuzje. Fajnie byłoby znaleźć nowych sponsorów, dzięki którym mógłbym zrealizować kilka moich planów na odwiedzenie kilku nowych miejsc i nagranie editu.

 

Zorganizowaliśmy naszym czytelnikom konkurs z typem pierwszej trójki SS14.
https://bmxmagazine.pl/6196/konkurs-wytypuj-pierwsza-trojke-simple-session-2014

Jaki jest Twój typ?

1. Kevin Petarda

Udostępnij

Redaktor naczelny oraz CEO serwisu Loked BMXmagazine.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments