fbpx

Śmiertelny wypadek na skateparku w Kaliszu

Przykre wieści płyną z Kalisza – 16 latek stracił życie na lokalnym skateparku


Prokuratura Rejonowa w Kaliszu wszczęła właśnie śledztwo w sprawie śmierci 16 latka na tamtejszym skateparku. Według świadków miał on uderzyć głową o betonową ławę.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło kiedy chłopak miał zjeżdżać z jednej z przeszkód, wtedy na jego drodze miała pojawić się 4 letnia dziewczyna. Podobno chcąc uniknąć zderzenia 16 latek zjechał w inną stronę, gdzie doszło do wypadku. Niestety nie miał założonego kasku

Po przewiezieniu do szpitala, chłopiec w ciężkim stanie zmarł w nocy.

To właśnie dlatego my i nasi rówieśnicy często przypominamy wam o noszeniu kasku – nie bez powodu. W kasku zawsze zwiększacie swoje szanse na przetrwanie w razie nieszczęśliwego wypadku.

Inną sprawą jest to, że rodzice również nie czytają regulaminów i wypuszczają swoje dzieci bez żadnych zabezpieczeń – ba! Często zdarza się nawet, że nie interesują się tym jak i gdzie dziecko biega i czy może dojść do jakiegoś zderzenia z innmi użytkownikami.

Apelujemy:

Noście kaski i uczcie innych, aby również to robili. To na prawdę potrafi uratować życie!

Rodzice  – skatepark to nie plac zabaw, tutaj na prawdę dzieję się dużo i wystarczy dosłownie sekunda, aby stało się nieszczęście.

Udostępnij
Krysol

Redaktor naczelny oraz CEO serwisu Loked BMXmagazine.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *