fbpx

Śmiertelny wypadek na skateparku w Kaliszu

Przykre wieści płyną z Kalisza – 16 latek stracił życie na lokalnym skateparku


Prokuratura Rejonowa w Kaliszu wszczęła właśnie śledztwo w sprawie śmierci 16 latka na tamtejszym skateparku. Według świadków miał on uderzyć głową o betonową ławę.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło kiedy chłopak miał zjeżdżać z jednej z przeszkód, wtedy na jego drodze miała pojawić się 4 letnia dziewczyna. Podobno chcąc uniknąć zderzenia 16 latek zjechał w inną stronę, gdzie doszło do wypadku. Niestety nie miał założonego kasku

Po przewiezieniu do szpitala, chłopiec w ciężkim stanie zmarł w nocy.

To właśnie dlatego my i nasi rówieśnicy często przypominamy wam o noszeniu kasku – nie bez powodu. W kasku zawsze zwiększacie swoje szanse na przetrwanie w razie nieszczęśliwego wypadku.

Inną sprawą jest to, że rodzice również nie czytają regulaminów i wypuszczają swoje dzieci bez żadnych zabezpieczeń – ba! Często zdarza się nawet, że nie interesują się tym jak i gdzie dziecko biega i czy może dojść do jakiegoś zderzenia z innmi użytkownikami.

Apelujemy:

Noście kaski i uczcie innych, aby również to robili. To na prawdę potrafi uratować życie!

Rodzice  – skatepark to nie plac zabaw, tutaj na prawdę dzieję się dużo i wystarczy dosłownie sekunda, aby stało się nieszczęście.

Udostępnij

Redaktor naczelny oraz CEO serwisu Loked BMXmagazine.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
fff
fff
2 lat temu

Przykra sprawa, ale najlepsi i tak są 'dj-e bez słuchawek’