fbpx

Podsumowanie 2013 roku w jednym wpisie

Potrzebowałem kilku tygodni sukcesywnego przypominania sobie, że chcę zrobić podsumowanie 2013 roku i udało się! Nie było to łatwe, bo materiału jest naprawdę ogromna ilość.

Poniżej przedstawię Wam co było ciekawe, popularne i zadziwiające w odniesieniu do naszej strony. Niestety, nie będzie to podsumowanie całego światka BMX, tylko tego co znajdziecie u nas, czyli większą część tego co kochacie.

 

Ubiegły rok dla nas samych przeminął, pod znakiem zmian, zmian i jeszcze raz zmian. Część redakcji się wykruszyła, mieliśmy też nowe osoby, różne dziwne epizody, ale jest dobrze. W 2013 było u nas bardzo spokojnie, ale co przyniesie 2014. Stawiamy na zmiany. Dużo zmian. Także, jak plany nie zawiodą i finanse pozwolą to będziemy grubo działać, a na wstęp szykujemy gorącą dyskusję podczas live relacji z Simple Session 2014!

 

Zacznijmy jednak to podsumowanie. Chciałbym podzielić je na kilka kategorii i trochę urozmaicić niż zanudzać Was suchymi linkami.

Przez cały rok było Was prawie 100 tys. unikalnych osób i wygenerowaliście ponad pół miliona odsłon! Wynik imponujący.

54,15% to mężczyźni, a co ciekawe 45,85% to kobiety!

Które miasto wygrało w liczbie osób odwiedzających nas? A o to i zwycięzcy w kolejności od najlepszego. Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Lublin, Katowice, Gdańsk, Łódź, Rzeszów.

 

Najpopularniejszą podstroną na Loked, była relacja LIVE z Simple Session 2013! Szykujcie się w tym roku, my już szykujemy system i widzimy się 22 – 23 lutego tutaj.

W najlepszych wpisach 2013 spodziewałbym się filmów, a o to i zaskoczenie, na pierwszy miejscu mamy wywiad! Oczywiście nie byle jaki, bo z tym co nie ma nery. Już wiecie o kim mówię? Dokładnie, o Kacprze Zielińskim. Jeśli jakimś trafem go nie czytaliście, to zapraszam tutaj do zapoznania się z tą lekturą. https://bmxmagazine.pl/5627/o-ten-bez-nery

Kolejny najpopularniejszy wpis, to również wywiad. Tym razem, było to coś nowego, bo opcja pogadania Jankesa z Tytusem przez Skype, następnie zmontowane i puszczone w odtwarzaczu. Tak jak wyżej zerknijcie https://bmxmagazine.pl/5110/wywiady/jankesem-pogawedka-o-tsc-prlbmx

Zaskoczyła Was też chyba informacja z datą Baltic Games 13, bo ruszyliście tłumnie na stronę w poszukiwaniu. https://bmxmagazine.pl/5124/aktualnosci/znamy-juz-date-baltic-games-2013 Jak tam się czujecie po zimowej edycji Baltic Games? Nasze podsumowanie znajdziecie tutaj.

O! Mamy i film. HA! Lepiej. Film z kobietą w roli głównej. No, a ja spodziewałem się tutaj jakiejś potężnej kosy w wykonaniu facetów. Rzepka rządzi! https://bmxmagazine.pl/5401/video-world/sunny-days-my-bike-sarah-rzepka

Przeglądam dalej i moim oczom ukazał się wpis “Pomaluj swój rower!” z 2009 roku. Widać lubicie historię 🙂 https://bmxmagazine.pl/ciekawostki/pomaluj-swoj-rower

 

Pamiętacie tego Pana, który migrował pomiędzy teamami w Polsce i było o tym bardzo głośno? Tak, ten Pan też zgarnął u nas tytuł na jeden z najlepszych wywiadów! Michał Mycek w całej okazałości https://bmxmagazine.pl/5119/wywiady/nie-chcialbym-mowic-o-pieniadzach-one-wszystko-psuja

Któregoś majowego wieczoru, późnego już wieczoru z mojego biurka dobiegał odgłos wibrującego telefonu. Dzwoni Jankes. Cholera, czego gość chce o tej porze? – pomyślałem. Jest sprawa. Słyszałem, że masz kamerę… To był początek.” – W skrócie No Big Deal by Jankes. https://bmxmagazine.pl/5363/artykuly/no-big-deal-krakowski-projekt-video Na marginesie kilka dni temu full DVD pojawiło się w Internecie i jest dostępne tutaj.

I na ostatnie miejsce w tym rankingu, załapał się kolejny dinozaur nie pasujący do omawianego roku. Mowa tutaj o imprezie do której przyłożyliśmy w 2012 i 2013 roku swoje ręce. Dokładnie o video relacji, którą przygotowaliśmy z Wodnego Dżemu! https://bmxmagazine.pl/video-pl/wodny-dzem-video-relacja-jamu

Kolejnym miłym aspektem rozbudowanej strony jest możliwość przeszukiwania jej pod kątem treści. Jakie słowa kluczowe odegrały największe znaczenie w 2013 roku? A o to i one, ułożone od najpopularniejszych: Enarson, Soulas, Jankes, Nathan Williams, Kennedy, Churchill, Dugan, Leszczu, Dehart i Bakery.

 

Nie można w tym podsumowaniu pominąć też trzech najpopularniejszych kategorii, którymi są Video PL, następnie Video Word, a kończąc na Bike Check’u. Poniżej przedstawię Wam, najlepszą kategorię w rozbiciu na 3 wpisy.

VIDEO PL:

3. https://bmxmagazine.pl/5806/wypiekacz/olek-wichman-2013-street-forever

2. https://bmxmagazine.pl/5099/video-world/lukasz-jankes-jankowski-shadow-co…

1. https://bmxmagazine.pl/5269/video-world/loked-exclusive-lukasz-jankes-jan…

 

VIDEO WORLD:

3. https://bmxmagazine.pl/5431/video-world/dale-armstrong-wtp

2. https://bmxmagazine.pl/4834/video-world/brett-banasiewicz-dluga-droga-do-…

1. https://bmxmagazine.pl/5282/video-world/deskorolka-vs-bmx-macba-barcelona

 

A kto miał najpopularniejszy rower?

3. https://bmxmagazine.pl/5350/video-pl/mateusz-niepokoj-welcome-bsd-bikecheck

2. https://bmxmagazine.pl/5516/bike-check/damian-jerzyk-onufrak-bike-check

1. https://bmxmagazine.pl/bike-check/chad-kerley-bike-check

 

To byłoby na tyle, życzę miłego wspominania i w przyszłym roku zapraszam na przegląd z 2014.

Udostępnij
Krysol

Redaktor naczelny oraz CEO serwisu Loked BMXmagazine.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o