fbpx

BMX The Game – powstali z popiołów!

Po 5 latach ciszy studio wznowiło pracę nad grą


Kiedy branża gier doczekała się pełnoprawnych produkcji deskorolkowych w postaci Skate, czy zbliżającego się remaku Tony Hawka, fani BMX wciąż nie mają ani jednej gry na miarę aktualnych czasów. Mogą jedynie pograć w starego, ale poczciwego Dava Mirre oraz Pipe BMX, którego finiszu jeszcze nie widać na horyzoncie przez co szczerze – sami straciliśmy wiarę w dokończenie tej gry.

Jednakże działalność wznowiło Barspin Studios, które swoimi czasy ze względu na brak środków do dalszego rozwoju, porzuciło projekt BMX The Game.
Na szczęście ekipie udało zmobilizować się wystarczająco na wznowienie prac przy grze i już niebawem sami będziemy mogli spróbować swoich zdolności za padem.

Nie da się ukryć niedoskonałości w fizyce oraz miejscowych błędów graficznych, które widać gołym okiem, ale liczymy, że wraz z społecznością uda się jeszcze coś z tego wykrzesać.

Twórcy zapowiedzieli nawet możliwość edycji otoczenia w trybie kreatora, którego funkcje znajdziecie w poniższym materialeGra ma mieć premierę 28 września w formie Early Access na platformie STEAM. Resztę informacji znajdziecie w trailerze poniżej.


Udostępnij

Redaktor naczelny oraz CEO serwisu Loked BMXmagazine.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments