^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Wywiady

Zapraszam do wywiadu z kobietą na BMXie – Sarah Rzepka. Dla mnie osobiście ten wywiad był wyzwaniem, bo Sarah kojarzyłem tylko i wyłącznie z kilku zdjęć. Czy podołałem? Przekonajcie się poniżej. Będziecie mogli przeczytać między innymi o zajawce, tatuażach, o tym, że lubi ptaszki. Dowiecie się czy jest wolna czy nie. Same ciekawostki, a to nie wszystko!

Czytaj więcej o Sarah Rzepka - Kobieta na BMXie! »

Godzinę temu publikowaliśmy wywiad z Damianem Onufrakiem, a teraz przyszedł czas na Bartłomieja Zięcine. Tak jak u Jerzyka, Zient opowiedział nam o Simple Session i o swoich planach na ten rok. Zapraszam do czytania. 

Czytaj więcej o Bartłomiej Zięcina i Simple Session 2014 »

Udało nam się zadać kilka pytań Damianowi Onufrakowi i Bartłomiejowi Zięcinie. Wszystko kręciło się wokół wczorajszego przejazdu na Simple Session 2014 i planów na ten rok. Zerknijcie poniżej. Na początek Jerzyk, a Zient wjedzie tutaj za godzinę.

Czytaj więcej o Damian Onufrak i Simple Session 2014 »

Ruben Alcantara dużo podróżował po świecie śmigając po wielu wspaniałych skateparkach. W pewnym momencie nadarzyła się okazja zaprojektowania skateparku w jego rodzimym mieście. Zobaczcie wywiad z Rubenem, który opowiada jak do tego doszło, a także samym procesie projektowania. Na filmie znajdziecie też kilka przejazdów przez ten obiekt. Ruben projektując skatepark inspirował się surfingiem. Patrząc jak pokonuje niektóre przeszkody naprawdę można zauważyć ten zamysł... Czytaj więcej o Ruben's Waves - wywiad z twórcą niezwykłego skateparku »

Jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji spotkać się z wywiadem przeprowadzonym przez Jaceka Gadzinowskiego z Marcinem „Jamajem" Kolasiński to nie macie na co czekać. Materiał jest bardzo dobry i warty poświęcenia kilku chwil. Dowiecie się dużo ciekawych rzeczy. Czytaj więcej o Jamaj - BMX to coś więcej niż pasja »

Z Kacprem Zielinskim o nerce, a raczej jej braku, o napędzie jakim jest adrenalina i o Wiktorii Maciuk też. 

Czytaj więcej o "O, to ten bez nery!" »

Oficjalna premiera filmu Deadline już dziś. Dwa dni temu odbyła się jednak mini przed premiera w LA dla przyjaciół ekipy i lokalnych riderów. Pojawiło się już kilka komentarzy odnośnie przejazdu Garretta: Czytaj więcej o Premiera filmu Deadline + wywiad z Garrett'em R. »

Wszyscy już na pewno dobrze wiecie, że od kilku dni Jankes jeździ dla The Shadow Conspiracy i Proletaryatu. Aby przybliżyć wam nieco całą sprawę dogadałem się z nim na króciutki wywiad. Pierwotnie miało to być wywiad wideo, ale niestety mieszkam prawie 500km od Krk a przy aktualnej pogodzie wycieczka tylko i wyłącznie dla 10 minutowego filmiku byłaby bezsensowna. Poza tym aktualnie Jankes odwiedza rodzinę za granicą do dodatkowo komplikuje sprawę. No ale w dobie internetu nie stanowi to większego problemu. Zdecydowaliśmy się także zmienić nieco formę aby stało się to trochę atrakcyjniejsze dla was odbiorców. 20 minutowa rozmowa na Skype i wiedziałem już wszystko. Ale od razu muszę was ostrzec, że to był pierwszy taki wywiad w moim życiu także nagrywaliśmy to z lekką spiną z mojej strony. Podobno nie wyszło aż tak źle. Najlepiej oceńcie to sami, czekam na krytykę! Co do ew. nieścisłości - po wywiadzie przypomniało mi się, że Szogun jest na zagranicznym DVD, ale to chyba tylko taki minimalne niedopatrzenie z mojej strony. Wątpię żebyśmy to kontynuowali BMX Podcast zdecydowanie lepiej działa w tym temacie, mam nadzieję na wiecej wideo wywiadów, no ale zobaczymy.

Zapraszam do słuchania i komentowania!Czytaj więcej o Z Jankesem pogawędka o TSC i PRLBMX »>

''Nie chciałbym mówić o pieniądzach. One wszystko psują"

Michał Mycek o podróżach, Vans-zajawce, Hendrixie i czarnoskórym przyjacielu z USA.

 

Czytaj więcej o ''Nie chciałbym mówić o pieniądzach. One wszystko psują" »

W tym wywiadzie Chad opowiada o tym jak spełniło się jego marzenie o starcie w X-Games'ach. Wspomina także tegoroczne zawody Dew Tour. Poza tym mówi o tym co dzieje się aktualnie w Premium BMX i co nieco o Markit BMX. A to wszystko przeplatane najlepszym klipami z jazdy! Czytaj więcej o Chad Kerley - wywiad »

Miałem zacząć od jakiegoś sensownego wstępu, ale przez 30 minut nie potrafiłem sklecić nawet jednego jedynego zdania. Dlatego od razu zapraszam do zapoznania się z tekstem, zdjęciami oraz materiałami filmowymi. Mam nadzieję, że tytuł podkręcił waszą ciekawość, przed Państwem Oskar "Oski" Sadowczyk! Czytaj więcej o Oskar Sadowczyk - Jazda ostra jak maczeta »

Pomysł na wywiad z Rafałem zrodził się tak szybko (po obejrzeniu filmu, który jest na dole), że nie pozostało nic innego jak to zrobić. Spędziliśmy wieczór na rozmowie i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem myślenia i stylu Raffa. Unikatowa osoba, która prężnie się rozwija i łapie wywiady w RideUK. Warto poświęcić chwilę i zapoznać się z jego osobą. Czytaj więcej o Rafał Gnap - Człowiek petarda »

ZdjęcieUdało mi się złapać i przepytać Łukasza Plute, znanego też jako Piro. Wywiad zaliczam do tych udanych, bo nie było łatwo. Znałem Łukasza tylko i wyłącznie z filmów i opowieści osób trzecich. Jak mi poszło? Sprawdźcie sami. Dowiecie się m.in. dlaczego Łukasz jest streetowym katem, a nie flatowym pocieraczem i jaki triczek był jego najlepszym. Te i wiele innych pytań w wywiadzie poniżej. Czytaj więcej o Łukasz "Piro" Pluta - wywiad »

ZdjęcieWywiad z Pawłem był dla mnie nie lada wyzwaniem. Znamy się bardzo długo, więc wywiad był bardzo przyjemny. Problemem jest różnica czasowa między Polską, a Chinami. W każdym razie udało się. Zapraszam do zapoznania się z wywiadem osoby, która jest mega zwariowana, ma indywidualne spojrzenie na świat i która w mgnieniu oka obróciła swój polski świat na chiński. Czy wyszło mu to na dobre? Dowiecie się po dotarciu do końca. Czytaj więcej o Paweł "Maksymilian" Bobowik - Chińczyk polskiego pochodzenia - wywiad »

ZdjęcieNiekiedy kontrowersyjny, krytykowany, przez niektórych też podziwiany i na pewno z jajami. To właśnie Łukasz Jankowski zwany Jankesem, którego dorwałem na jeden wieczór, by przeprowadzić poniższy wywiad. Jest to przykład gościa, który ciężką pracą doszedł do poziomu godnego uwagi. Co więcej? Więcej w wywiadzie. Zapraszam.

Czytaj więcej o Łukasz ''Jankes" Jankowski - Wywiad »

Strony

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.