^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Baltic Games 2012 - wyniki półfinałów

ZdjęcieDotarliśmy do miejsca spania i zabieramy się za ogarnięcie materiału z półfinałów Baltic Games 2012. Postaramy się zaraz wrzucić kilka przejazdów nagranych "paragonem" z trybun. To tylko zajawka, bo pełna wersja pojawi się już niedługo... Poniżej znajdziecie wyniki z półfinałów.

Teraz kilka słów ode mnie. Jeśli ktoś się zastanawiał nad pojawieniem na BG i ma możliwość się pojawić (spontanicznie wsiąść w auto, busa, pociąg etc) a do tej pory go nie ma to musi tutaj być. To co się działo dzisiaj było niesamowite 360 triple barspin, triple tailwhip, backflip barspin turndown, flar bar i

wiele innych, to tylko zalążek tego co się wydarzyło i wydarzy jutro (dziś). Więc nie czekać! Kogo nie ma, pakować manatki i dawać na Ergo Arene! Bilet jest warty tych pieniędzy.

1 Harry Main
2 Drew Bezanson
3 Kevin Peraza
4 Daniel Dhers
5 Greg Illingworth
6 Scott Hamlin
7 Victor Kronsbergs
8 Daniel Tünte
9 Ondra Slez
10 Jack Clark
11 Rafał Kierc
12 Declan Brooks
13 Daniel Penafiel
14 Martyn Cooper
15 Łukasz Pluta
16 Zdenda Pesek
17 Dawid Godziek
18 Bartłomiej Zięcina

Do zobaczenia na Baltic Games 2012!

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.