^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Wyniki z imprez

Polak wygrał francuskie zawody VANS Kill the Line 2014! Ogromne gratulacje dla Dawida Godźka i życzymy kolejnych sukcesów na międzynarodowej scenie BMXowej. Poniżej pełna lista finalistów wraz z punktami oraz jedna akcja.

Czytaj więcej o Dawid Godziek wygrał francuskie zawody VANS Kill the Line 2014! »

Jako, że emocje po BG już opadły można śmiało zabrać się za napisanie dla Was relacji z letniej edycji Baltic Games 2014! Czytaj więcej o Baltic Games 2014 Summer - Relacja »

Mistrzostwa Polski BMX 2014 już za nami. Pierwsze trzy miejsca wyglądają następująco:

Czytaj więcej o Mistrzostwa Polski Bmx 2014 - WYNIKI! »

Mamy wyniki FISE 2014! Poniżej sprawdźcie listę 15 najlepszych zawodników!

Czytaj więcej o Wyniki finałów BMX FISE 2014 »

Z Toronto Jamu, który odbył się 2 marca spodziewałem się dużej sieczki trików. Bardzo chciałem obejrzeć, niestety różnica czasu mnie zmyliła i nie było mi dane oglądać na żywo. Drew Bezanson kontynuuje swoją dobrą passę i zgarnia kolejne złoto. Poniżej lista wyników i film z najlepszymi momentami. BYŁO GRUUUBO!

Czytaj więcej o Toronto Jam 2014 - Finał - Najlepsze momenty »

Tak się pośpieszyłem z pierwszym wpisem z wynikami Simple Session 2014, że zpomniałem o zwycięzcy best tricku. Jest nim...

Czytaj więcej o Simple Session 2014 - WYNIKI! - best trick »

Spodziewaliście się takiego wyniku? Wydaje nam się, że po części tak. Gratulacje dla Drew Bezanson, a poniżej pełna lista wyników. Szkoda nam cholernie Kevina Perazy, bo zaliczył potężną glebę przy frontflipie, ale naszczęście jest cały.

Czytaj więcej o Simple Session 2014 - WYNIKI! »

Znamy już listę finalistów BMX tegorocznej edycji Simple Session! Znajdziecie ją poniżej we wpisie. Po zapoznaniu się z finalistami nie zapomnijcie wytypować zwycięzców w naszym konkursie! Nagrody od KRK wygrają osoby, które pierwsze wytypują zwycięską 3! A już jutro od 15:45 zapraszamy do oglądania i dyskutowania razem z nami tutaj best tricka, a następnie finałów BMX!

Czytaj więcej o Finaliści BMX Simple Session 2014! Typuj finały i wygraj nagrody! »

Baltici, Baltici i po Balticach. W tym poście podsumuję pierwszą zimową edycję Baltic Games 2014, zapraszam! Czytaj więcej o Baltic Games 2014 Winter Edition - Podsumowanie »

Dostaliśmy pełne wyniki kategorii PRO. Poniżej rozpiska. Panowie oznaczeni "wild card" dostali dziką kartę na SS14. Od razu zapraszamy na oglądanie LIVE razem z nami.

Czytaj więcej o Baltic Games 2014 - zimowa edycja - pełne WYNIKI! »

No i mamy! Pierwszą trójkę prosów Batic Games 2014 edycji zimowej!

Czytaj więcej o Baltic Games 2014 - zimowa edycja - WYNIKI! »

Właśnie ukazała się lista finalistów BMX zimowych baltic games 2014! W finałach wezmą udział:

Czytaj więcej o Baltic Games 2014 - zimowa edycja - Lista finalistów! »

No i mamy wyniki kwalifikacji zimowej edycji Baltic Games 2014. Poniżej ładne zestawienie. Pierwsza piątka dołączyła do reszty zaproszonych zawodników, a nr 6 i 7 to osoby na liście rezerwowej. Czytaj więcej o Baltic Games 2014 - zimowa edycja - Wyniki Kwalifikacji »

Z 22 zawodników których weszło do finałów aż 6 to nasi rodacy! Zient jest 2, Jerzyk 10, Wróbel 11, Mycek 13, Skejcik i Zombik są na 18 i 19 (ale podobno jest to pozycja ex aequo). Już dziś finały! Pełna lista startujących w finale poniżej. Czytaj więcej o Baltic Games 2013 - Wyniki kwalifikacji »

Dominacja Garrett'a Reynolds'a skończyła się. Wygrał Chad Kerley (na pewno wasze zdania będą podzielone co do decyzji sędziów), drugi był Reynolds a najniższym stopniu podium stanął Jeremiah Smith. Reszta wyników i filmy poniżej. Czytaj więcej o X Games 2013 Street wyniki »

Strony

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.