^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Wyniki z imprez

Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć co wyprawiało się w Maladze na Vans BMX Pro Cup to mamy dla was porządną video relację. Oprócz chorych lotów Larrego Edgara możecie zobaczyć również niesamowity poziom jaki reprezentowali swoją jazdą tacy riderzy jak Chase Hawk, Sergio Layos, Dennis Enarson, Ryan Nyquist, Ruben Alcantara, Kevin Peraza, Ben Wallace oraz wielu, wielu innych!

Czytaj więcej o Vans BMX Pro Cup Malaga - Video relacja »

Polak wygrał francuskie zawody VANS Kill the Line 2014! Ogromne gratulacje dla Dawida Godźka i życzymy kolejnych sukcesów na międzynarodowej scenie BMXowej. Poniżej pełna lista finalistów wraz z punktami oraz jedna akcja.

Czytaj więcej o Dawid Godziek wygrał francuskie zawody VANS Kill the Line 2014! »

Jako, że emocje po BG już opadły można śmiało zabrać się za napisanie dla Was relacji z letniej edycji Baltic Games 2014! Czytaj więcej o Baltic Games 2014 Summer - Relacja »

Mistrzostwa Polski BMX 2014 już za nami. Pierwsze trzy miejsca wyglądają następująco:

Czytaj więcej o Mistrzostwa Polski Bmx 2014 - WYNIKI! »

Mamy wyniki FISE 2014! Poniżej sprawdźcie listę 15 najlepszych zawodników!

Czytaj więcej o Wyniki finałów BMX FISE 2014 »

Z Toronto Jamu, który odbył się 2 marca spodziewałem się dużej sieczki trików. Bardzo chciałem obejrzeć, niestety różnica czasu mnie zmyliła i nie było mi dane oglądać na żywo. Drew Bezanson kontynuuje swoją dobrą passę i zgarnia kolejne złoto. Poniżej lista wyników i film z najlepszymi momentami. BYŁO GRUUUBO!

Czytaj więcej o Toronto Jam 2014 - Finał - Najlepsze momenty »

Tak się pośpieszyłem z pierwszym wpisem z wynikami Simple Session 2014, że zpomniałem o zwycięzcy best tricku. Jest nim...

Czytaj więcej o Simple Session 2014 - WYNIKI! - best trick »

Spodziewaliście się takiego wyniku? Wydaje nam się, że po części tak. Gratulacje dla Drew Bezanson, a poniżej pełna lista wyników. Szkoda nam cholernie Kevina Perazy, bo zaliczył potężną glebę przy frontflipie, ale naszczęście jest cały.

Czytaj więcej o Simple Session 2014 - WYNIKI! »

Znamy już listę finalistów BMX tegorocznej edycji Simple Session! Znajdziecie ją poniżej we wpisie. Po zapoznaniu się z finalistami nie zapomnijcie wytypować zwycięzców w naszym konkursie! Nagrody od KRK wygrają osoby, które pierwsze wytypują zwycięską 3! A już jutro od 15:45 zapraszamy do oglądania i dyskutowania razem z nami tutaj best tricka, a następnie finałów BMX!

Czytaj więcej o Finaliści BMX Simple Session 2014! Typuj finały i wygraj nagrody! »

Baltici, Baltici i po Balticach. W tym poście podsumuję pierwszą zimową edycję Baltic Games 2014, zapraszam! Czytaj więcej o Baltic Games 2014 Winter Edition - Podsumowanie »

Dostaliśmy pełne wyniki kategorii PRO. Poniżej rozpiska. Panowie oznaczeni "wild card" dostali dziką kartę na SS14. Od razu zapraszamy na oglądanie LIVE razem z nami.

Czytaj więcej o Baltic Games 2014 - zimowa edycja - pełne WYNIKI! »

No i mamy! Pierwszą trójkę prosów Batic Games 2014 edycji zimowej!

Czytaj więcej o Baltic Games 2014 - zimowa edycja - WYNIKI! »

Właśnie ukazała się lista finalistów BMX zimowych baltic games 2014! W finałach wezmą udział:

Czytaj więcej o Baltic Games 2014 - zimowa edycja - Lista finalistów! »

No i mamy wyniki kwalifikacji zimowej edycji Baltic Games 2014. Poniżej ładne zestawienie. Pierwsza piątka dołączyła do reszty zaproszonych zawodników, a nr 6 i 7 to osoby na liście rezerwowej. Czytaj więcej o Baltic Games 2014 - zimowa edycja - Wyniki Kwalifikacji »

Z 22 zawodników których weszło do finałów aż 6 to nasi rodacy! Zient jest 2, Jerzyk 10, Wróbel 11, Mycek 13, Skejcik i Zombik są na 18 i 19 (ale podobno jest to pozycja ex aequo). Już dziś finały! Pełna lista startujących w finale poniżej. Czytaj więcej o Baltic Games 2013 - Wyniki kwalifikacji »

Strony

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.