^ Wróć na górę

Tu jesteś:

TOP RIDER - FINAŁ - 23/24 czerwca

ZdjęcieProgram sponsoringowy pod nazwą TOP RIDER organizowany przez agencję RADICAL sports management na warszawskim BURN Dirtparku dobiega końca. Celem projektu jest wyłonienie młodych talentów, którzy z jednej strony potrafią robić szybkie postępy w nauce nowych sztuczek, a z drugiej nie poddadzą się też presji i będą potrafili pokazać nabyte umiejętności na zawodach. Przez ostatnie 2 miesiące zapisani w programie zawodnicy otrzymali do wykonania 9 trików, które musieli nagrać i udostępnić w portalu YouTube. Sztuczki zostały pogrupowane w 3 etapy - od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Za każdy zaliczony trik

zawodnicy otrzymywali punkty w rankingu prowadzonym na bieżąco online. Zarejestrowani w programie riderzy - 50ciu na rowerach MTB, oraz 32 na BMXach nadesłali łącznie 193 filmy. Można powiedzieć, że były to największe tego typu zawody w rowerowym dirt jumpingu do tej pory w Polsce. TOP RIDER jest jednocześnie bardzo innowacyjnym programem w skali europejskiej. Zaangażowani w projekt sponsorzy premiują najlepszych w obu wspomnianych kategoriach zawodników kontraktami sponsoringowymi o wartości 8000pln!

23 czerwca czeka nas wielki finał - IV najważniejszy etap nagradzany największą ilością punktów liczonych do klasyfikacji generalnej. Zapowiada się ciekawa rywalizacja na wysokim sportowym poziomie i konkretny show dla publiczności. W ramach dwudniowej imprezy na zawodników oraz kibiców czeka poza zawodami finałowymi wiele innych atrakcji. Pełen harmonogram przedstawiamy poniżej:

>> SOBOTA 23 CZERWCA:

Finał TOP RIDER at BURN Dirtpark
ul. Wawelska 5 / Pomnik Lotnika / 02-034 Warszawa / www.facebook.com/dirtpark.org
Wstęp: free
12:00-16:00 treningi
16:00-18:00 finały
18:00 dekoracja zwycięzców

4BRO After TOP RIDER
Luzztro The Home Club
ul. Jerozolimska 6
Wstęp: 5zł do 22:00, 10zł po 22:00
Lineup: eM.Cntrl, NWR
www.facebook.com/Luzztro


>> NIEDZIELA 24 CZERWCA:

KAZOORA DIRT JAM
ul.Kazury 2B / Ursynów
Wstęp: free
12:00-17:00 luźne jazdy, fotosesja, grill&chill
16:00 dirtowy pociąg - przejazd wszystkich riderów

BURN Dirtpark
14:00-18:00 treningi
18:00-22:00 mini best trick jam
22:00 dekoracja
Wpisowe: 10zł - zwycięzca best tricka zgarnia całą kasę

Zdjęcie

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.