^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Performer Skatepark (In door!) - Żyrardów - 14 stycznia

ZdjęcieInicjatywa jest bardzo prosta, chłopaki organizują imprezę, a kasa z wejściówek będzie przeznaczona na budowę parku. Czyli dnia 14 stycznia pojawiamy się w Żyrardowie bardzo tłumnie i z bardzo obfitymi portfelami! Budujemy skatepark.


 

 

 

KIEDY? 14.01.2012
GDZIE? Performer
CO? Charytatywna impreza D'n'B, Dubstep i Breaks
WSTĘP: 10zł 

LokedBMXmag. sugeruje rzucić więcej na tacę. Inicjatywa jest bardzo szczytna!

Serdecznie zapraszamy wszystkich do Performera na niecodzienną imprezę!
Tym razem wieczór pod znakiem Drum and Bass, Dubstep oraz Breaks. Czyli coś czego nie usłyszysz w tym mieście dość często.

Impreza jest o tyle niecodzienna, że ma charakter charytatywny i cały dochód z wejściówek zostanie przekazany na budowę jedynego w województwie Mazowieckim krytego skateparku właśnie w Performerze!

Dla osób, które pomogą nam w rozpropagowaniu tego wydarzenia na swoich tablicach i zaproszą do niego swoich znajomych konkursy i nagrody wypłacane w % :)! Wygrywa aż 9 osób! Dlatego myślimy, że warto.

Serdecznie zapraszamy wszystkich! Zarówno tych jeżdżących jak i tych, którzy lubią bawić się przy dobrej muzyce, wspomagać zajawkę i rozwój kultury ulicznej!

Do zobaczenia na miejscu!

MAPKA: http://g.co/maps/ag2mj

FACEBOOK: https://www.facebook.com/events/211908305561290/

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.