^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Oficjalna premiera filmu - "Ride Your Way 2: BLING"

ZdjęciePo raz kolejny ekipa "Coal Events" zaprasza na premierę pełnometrażowego filmu Dartmoor'a, czyli drugą część "Ride Your Way" - "Bling".

Zeszłoroczna premiera "Ride Your Way" przyciągnęła sporą liczbę fanów sportów ekstremalnych i tym razem będzie podobnie, ponieważ twórca filmu, Ryszard "Ryys" Syryczyński przez cały rok 2011 zbierał materiał filmowy, tak aby "Ride Your Way 2: Bling" był lepszy niż

jego poprzednik!

Podobnie jak w zeszłym roku premiera odbędzie się w Katowickim kinie Światowid (centrum Katowic, ul. 3 maja 7). Tym razem jednak odbędą się aż dwie projekcje filmu! Tak, żeby każdy zainteresowany miał szansę zobaczyć film

Wydarzenie na facebooku:
https://www.facebook.com/events/171662036280695/

Seans 1: 20:30
Seans 2: 21:30

Po filmie afterparty w Oku Miasta - impreza "The Origin 2, gdzie zagrają dla Was Dubsknit (Kraków), Bad4You (Wrocław), Digital Chocolate (Katowice), Crunk'Em (Cieszyn) oraz chokeSick (Tychy). Z biletem wstępu z kina wstęp na afterparty tylko 5 zł! W planie dużo fantów do zgarnięcia, w tym wlepki, przypinki, spora ilość ciuchów, itd.

Jednym słowem, zbierajcie znajomych i do zobaczenia już 23 marca w kinie Światowid i klubie Oko Miasta, na premierze jedynego pełnometrażowego teamowego filmu MTB oraz BMX w 2012 roku. Będzię niezła petarda!

Info:

Data: 23.03.2012 (piątek)
Miejsce: Kino Światowid, Katowice, ul. 3 maja 7
Czas:
- Seans1: 20:30
- Seans2: 21:30
Wstęp: 10 zł

Opis filmu:
To już druga odsłona filmu pokazującego przekrój polskiej sceny na przykładzie zawodników z teamu Dartmoora. Najlepsze spoty dirtowe w Europie, ulice dużych metropolii, najsławniejsze skateparki, leśne single tracki i trasy downhillowe a nawet fourcrossowe. W tych pięknych okolicznościach przyrody nasi najlepsi krajowi zawodnicy pokazali to, co potrafią najlepiej.

Ryszard „RyyS” Syryczyński przez cały 2011 rok podróżował z naszą grawitacyjną czołówką po całej Europie zbierając materiały. Filmował chłopaków tam gdzie ich nie widzimy na co dzień, tam gdzie mają najlepsze warunki aby w pełni rozwinąć swoje skrzydła. Pierwsza odsłona filmu Ride Your Way znalazła fanów na całym świecie, był oglądany ponad 100 000 razy. Jeśli jeszcze go nie widzieliście musicie szybko to nadrobić!


A teraz nastawcie się na to, że Ride You Way 2: Bling będzie dwa razy lepszy!

W filmie latać będą:

Szymon Godziek
Dawid Godziek
Remek Oleszkiewicz
Rafał Kierc
Piotr Krajewski
Piotr Przywecki
Sebastian Weszler

Niektóre z pojawiających się miejscówek:

Barcelona – W pobliżu położony jest znany spot treningowy La Poma
Francja – Pod Lyonem mieści się parę malowniczo położonych torów dirtowych.
Czechy – Wielki skatepark MonekyCamp
Szczawno Zdrój – Najlepszy Polski tor 4X na którym rozgrywany jest Puchar Europy.
Leszno – Otwarty w zeszłym roku największy skatepark w Polsce
Warszawa – Burn DirtPark.org

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.