^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Odyssey flatland Jam - Luton

ody-jamNa impreze otwierającą sezon dla Polskich pocierusów musimy niestety jeszcze poczekać. Nasi rodacy przebywający na Wyspach raczej nie mają powodów do zmartwień. W znanych przez wszystkich emigrantów Luton (Anglia) odbędzie się otwierający sezon Jam Flatlandowy sponsorowany przez Odyssey'a. Z pewnością zabawa będzie kapitalna.

Komentarze

Obrazek użytkownika anty-patison
# anty-patison (anonim) pt., 03/26/2010 - 17:16

"Na impreze otwierającą sezon dla Polskich pocierusów musimy niestety jeszcze poczekać" A jam na niedawnych targach rowerowych? Niby nic wielkiego, ale w sumie poza musztardą (bo nie wiem co będzie z h5 jamem) ciężko wskazać jakąkolwiek większą pocierkową imprezę w kraju nad Wisłą.

Obrazek użytkownika Patison
# Patison (anonim) sob., 03/27/2010 - 00:04

jam to za mocne slowo jak na tak zorganizowana impreze :P

Obrazek użytkownika anty-patison
# anty-patison (anonim) sob., 03/27/2010 - 00:42

morda! jp(atisona) na 150% (dodatkowe 50 ze względu na tuszę). nie pokazuj się na mieście...

Obrazek użytkownika Karol
# Karol (anonim) sob., 03/27/2010 - 11:46

Anty-patison :) chodziło mi o prawdziwie flatowy jam, a nie ogólno-rowerowy :)

Obrazek użytkownika anty-patison
# anty-patison (anonim) sob., 03/27/2010 - 13:07

Targi były ogólno-rowerowe, jam flatowy. Tych pokrak które wokół spotu robiły stunterskie sztuczki na góralach nie liczę z wiadomego powodu :D

Obrazek użytkownika Patison
# Patison (anonim) sob., 03/27/2010 - 22:40

bo sam bys takich sztuczek nie zrobil :D

Obrazek użytkownika anty-patison
# anty-patison (anonim) sob., 03/27/2010 - 23:36

Ty byś za to zrobił sztuczkę biorę-telefon-i-dzwonię-na-psy-bo-jestem-frajer i lepiej przeproś chłopaków, bo następnym razem będzie niewesoło jak podjedziemy naszą czarną betą w sześciu gangsta ja, mój braciak, jego braciak i kumple z kryminału.

Obrazek użytkownika anty-patison
# anty-patison (anonim) ndz., 03/28/2010 - 00:25

ps. Słyszałem, że byłeś dzisiaj na tarcho. Ciekawe czy się jutro pojawisz, jeśli nie to znaczy że peniasz i tyle.

Obrazek użytkownika 2pac Fan
# 2pac Fan (anonim) ndz., 03/28/2010 - 12:27

Ty *** umysłowy nie *** *** *** twojej starej mać *** z tej strony ty *** pucybucie bo działasz mi *** na nerwy... Patison spal tą *** jak się dowiesz kto to...

// Komentarz edytowany. Zbyt duża ilość niekulturalnych słów.

Obrazek użytkownika chwała tobie 2pac
# chwała tobie 2pac (anonim) ndz., 03/28/2010 - 12:29

zal zapalek...

Obrazek użytkownika Patison
# Patison (anonim) ndz., 03/28/2010 - 19:32

Już uruchomiłem swoje kontakty na mieście i nie długo dojadę tego sukinsyna!!

Obrazek użytkownika anty-patison
# anty-patison (anonim) ndz., 03/28/2010 - 21:00

Czekałem dzisiaj cały dzień na tarcho i jakoś nie wpadłeś. Ciekawe, bo słyszałem że się wybierałeś? A twoje kontakty to ja znam - 997, niebieski mundur i te sprawy.

Obrazek użytkownika maksymilian
# maksymilian (anonim) czw., 05/06/2010 - 14:17

michu z torunia zaja 2 miejsce w masters.

Obrazek użytkownika Zgredzik
# Zgredzik (anonim) czw., 05/06/2010 - 20:18

brawo!

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.