^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Lublin Super Session - nadchodzi!

ZdjęcieDo pierwszych w tym roku zawodów na BikeParku Lublin zostało już niewiele mniej niż 2 tygodnie, a my dopinamy już wszystko na ostatni guzik. W ostatnich tygodniach prowadziliśmy szeroko zakrojone prace zawiązane z przygotowaniem lubelskiego obiektu. „Pod szpadel” (a raczej „pod łychę”) poszedł proline na torze BMX Racing, teraz pierwsza hopa przeistoczyła się w długi stół z nieco łagodniejszym wybiciem. Kilka elementów na torze slopestyle też przeszło wiosenny lifting. By nie dopuścić do sytuacji z zeszłego roku, na dirt wjeżdżają drewniane wybicia, pozwoli nam się w pewnym stopniu uniezależnić od kaprysów

pogody podczas zawodów. Pumptrack również jest gotowy znieść najbardziej dynamiczne duszenie roweru!

Nad wszystkimi pracami czuwają chłopaki z Lubelskiej Sceny Dirtowej, pewnie niektórzy z Was znają jakość spotów utrzymywanych przez chłopaków, więc cytując klasyka: „Nie ma lipy!”. Po pierwszych testach wybicia noszą jak oszalałe!

Jak wiadomo już gdzie, to wypadałoby powiedzieć o co będzie toczyć się konkurencja. Udało nam się jeszcze bardziej wyśrubować pulę nagród, która łącznie wyniesie aż 4000 Euro, z czego 1000E w gotówce!

Gwoździem programu będzie finał Slopestyle, który organizujemy w sobotę po zmroku, w trakcie tej konkurecji, powoli rozkręcać będziemy także afterparty (na terenie bikeparku), abyście od razu po zakończeniu mogli przenieść się na dobrą imprezę pod namiotami Perły!

Podczas afteru zagrają CUBE oraz zaproszeni DJ'e, szykuje się pysznie!

Tradycyjnie już, jest możliwość rozbicia namiotu na terenie bikeparku całkowicie za darmo, teren jest ogrodzony i strzeżony przez ochronę.

Już w środę przed zawodami, przylatuje do Polski Patrick Laughlin a.k.a „Big Daddy” wraz z managerem teamu SE Bikes - Toddem Lyonsem, a w czwartek, wypatrujcie go na lubelskich ulicach, bo zapowiedział, że ma ochote pomścić nieco na naszych streetowych miejscówkach, więc nie zapomnijcie naładować baterii w swoich video-rejestratorach, bo gwarantujemy, że do nakręcenia będzie sporo grubych akcji. Oczywiście, Big Daddiego i Todda będziecie mogli spotkać na bikeparku, podczas całego czasu trwania imprezy.

Jedyną modyfikacją jaką wprowadziliśmy w tym roku, jest symboliczna opłata startowa dla wszystkich zawodników w wysokości 25 zł. Jest to opłata jednorazowa i obejmuje start we wszystkich konkurencjach w trakcie zawodów.

Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych, bo szykuje się najbardziej ekstremalna impreza w Lublinie w tym roku, która każdemu dostarczy niezapomnianych wrażeń i wspomnień, których nie odbierze wam nawet komornik!


PROGRAM ZAWODÓW
29.06 Piątek
16.00 Treningi
17.00 Testy sprzętu SE Bikes
30.06 Sobota
12.00 Oficjalne otwarcie przez Prezydenta Miasta Lublina oraz Prezesa OZKoL,
12.20 Wyścigi przełajowe XC
14.30 Pumptrack Conquest
Zawody na torze pumptrack dla wszystkich połączone z prezentacją oraz testami sprzętu Se Bikes
15.00 Oficjalne treningi 1# Puchar Polski Bmx Racing
15.30 Eliminacje Bmx Racing
16.00 Finał 1# Pucharu Polski Bmx Racing
16.30 wręczenie nagród
17.00 eliminacje Dirt
18.00 finał Dirt
19.00 treningi slopestyle
20.00 Eliminacje slopetyle
21.00 Koncert zespołu CUBE
22.00 finał slopestyle (przy sztucznym oświetleniu)
22.30 start Bikepark AfterParty

Sponsorzy: Metrobikes.pl, Browary Lubelskie Perła S.A, SE Bikes, DC Shoes, Samsung Telecom, Proletaryat BMX.Patroni medialni: Alejazda.co, TVP Lublin, Ex-sports.info, Dziennik Wschodni, 43RIDE, andegrand.pl, Loked BMX Magazine, Joy-ride.pl, Bunnyhop, eMedia, radio Eska.Aby być na bieżąco śledźcie nas na facebooku → www.fb.com/lublinsupersession lub zaglądajcie na naszą oficjalną strone www.lublinsupersession.plFilm z przygotowan
Zapowiedź przyjazdu Big Daddiego
Krótka zajaweczka, ujęcia z poprzednich edycji.

 

Zdjęcie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.