^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Lion Freestyle BMX&MTB 2008 w Wawie oraz Poznaniu!

Lion Freestyle BMX&MTB Puchar Polski Zapraszamy na 2 pierwsze edycje Pucharu Polski "Freestyle BMX & MTB"

Tradycyjnie już podczas zbliżających się Juwenaliów

24 maja w
Warszawie
, a tym razem też w Poznaniu 31 maja postawione zostaną figury znane z imprez Extreme Hyde Park na których rozegrane zostaną 2 pierwsze edycje Pucharu Polski - Lion Freestyle BMX&MTB 2008. Skatepark czynny będzie od samego rana, aby zawodnicy mięli czas na solidny trening.

Z uwagi na rosnący poziom umiejętności organizatorzy pokusili się o stworzenie dwóch kategorii dla startujących na BMX. Pro dla zawodników, którzy mają już jakieś osiągnięcia na zawodach lub sponsora, oraz początkujących riderów.

W ramach Pucharu Polski - Lion Freestyle BMX&MTB 2008 planowane jest rozegranie conajmniej 4 edycji. Ostatnia finałowa edycja zakończy cykl, a po niej nastąpi ogłoszenie klasyfikacji generalnej i wręczenie pucharów.

W Pucharze Polski - Lion Freestyle BMX&MTB 2008 może wziąć udział każdy, kto posiada odpowiedni sprzęt i przygotowanie. Skatepark zostanie zaprojektowany tak, aby każdy, nawet początkujący, mógł spróbować swoich sił.

Sczegóły: extremehydepark.com

Nagrody:

Freestyle BMX pro
1 miejsce - 1500 pln
2 miejsce - 700 pln
3 miejsce - 400 pln

Freestyle BMX Amator
1 miejsce - nagrody rzeczowe
2 miejsce - nagrody rzeczowe
3 miejsce - nagrody rzeczowe

Freestyle MTB
1 miejsce - 500 pln
2 miejsce - 300 pln
3 miejsce - 200 pln

Best Trick
Nagrody rzeczowe

Autor: Rafał "Zgredzik" Zub

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.