^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Dirt Jam - Bikepark Lublin - 20.08

1666 Bikepark Lublin - Jako że Szczury wtargnęły tajemnymi ścieżkami i wejściami także na ten obiekt, po kilku miesiącach pracy, shape'owania ziemnych wyskoczni, odbyciu na nich zawodów, teraz po kilku poprawkach, mamy przyjemność zaprosić wszystkich na spontan jam, organizowany od początku do końca na naszych zasadach, właśnie w bikeparku, przy ul. Janowskiej w Lublinie.
Jest to podobno największy taki obiekt w Europie, cały czas staramy się dopracować i ulepszyć całą infrastrukturę, a żeby było tak jak chcecie, musicie tam zajrzeć, polatać, wyrazić swoje zdanie. Wtedy będzie można sukcesywnie ulepszać hopy, modyfikować

to, co jest już teraz, tak żeby każdy był zadowolony. Na hopach do tej pory z powodzeniem latają riderzy i na bmx i na mtb, razem też pracują nad kształtem dirtów, więc po raz kolejny, jak w Kazimierzówce, nie ma podziałów, wszyscy z zajawką są mile widziani.

Na miejscu będzie na Was czekać luźny klimat, grupa ludzi z dirtową zajawką, którym niestraszne gryzienie gleby, na pewno wysokie loty i dobre triki, a do tego beczuszka piwa i trochę miłych fantów od sponsorów.
Od początku do końca bawimy się w bikeparku, dlatego mile widziane będą wszelkie ustrojstwa typu grill.

Ten jam ma być swojego rodzaju rozgrzewką przed większymi imprezami tego typu, organizowanymi właśnie przez riderów dla riderów.
Na koniec sezonu chcemy przygotować na prawdę grubą imprezę na tej miejscówce, więc macie szanse zapoznać się z jej możliwościami i wyrazić swoje oczekiwania. Riders for riders. To miejsce zostało stworzone dla Was, więc najlepiej będzie, jeśli Wy wpłyniecie na jego kształt.

W chwili obecnej prace porządkowe zostały zakończone. Na miejscu pracuje kilka osób od bmx i od mtb, udało się nieco zmodyfikować hopki, mają teraz łagodniejsze profile.
Po ostatnich "ciągach deszczowych" nie ma śladu, wszystko jest dopieszczone i wyklepane, obecnie trwają prace przy dropie, usuwanie chwastów. Działa środkowy i prawy rytm z małego dropa i slope.

After party wedle uznania ekipy, najprawdopodobniej w formie zmasowanego ataku i oblężenia Behemota, bądź SB.

Noclegi - z racji, że bike park znajduje się dosłownie kilkaset metrów obok Zalewu Zemborzyckiego, można tam bez problemu znaleźć tanie spanie, pole namiotowe, domki, kwatery, w ostateczności można rozbić się z namiotem w bike parku.

Link do strony pola namiotowego:

http://www.zalewzemborzycki.hpark.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=79&Itemid=34

Do zobaczenia!

1667 1668 1669 1670 1671 1672 1673 1674 1675 1676 1677 1678 1679 1680 1681 1682 1683 1684 1685 1686

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.