^ Wróć na górę

Tu jesteś:

6 Festiwal Filmów o Sportach Ekstremalnych

6 Festiwal Filmów o Sportach Ekstremalnych - plakat. 5 kwietnia 2008 g. 17.00 – 22.00 Warszawa, Cinema City Mokotów. Zapraszamy do Cinema City w warszawskiej Galerii Mokotów na

6 edycję Festiwalu Filmów o Sportach Ekstremalnych FILM EXTREME. Impreza co roku gromadzi rzeszę miłośników sportów ekstremalnych, przyciągając osoby, które zarówno uprawiają sporty amatorsko i profesjonalnie, jak też ludzi, którzy pasjonują się tymi sportami i lubią się im wyłącznie przyglądać.

W ramach festiwalu swoje klipy pokazywać będą m.in. rowerzyści, spadochroniarze, kitesufringowcy, skejci, parkourowcy a także wielu innych pasjonatów ekstremalnych dyscyplin sportowych.

Podczas jednodniowej imprezy pokazanych zostanie około 20 filmów, wyselekcjonowanych spośród nadesłanych propozycji. Festiwal ma charakter konkursowy. Najlepsze filmy zostają nagrodzone przez Jury, publiczność oraz sponsorów.

W przerwach między filmami przewidujemy wiele ciekawych atrakcji dla publiczności. Zaplanowaliśmy między innymi prezentację tegorocznych filmowych projektów Redbulla, które nigdy jeszcze nie były pokazywane na ekranach kin. Po projekcjach jak co roku zapraszamy na afterparty.

Więcej informacji o imprezie na stronie www.filmextreme.pl

Podesłał: Marcin Szamborski

Autor: Rafał "Zgredzik" Zub

Komentarze

Obrazek użytkownika Łukasz
# Łukasz (anonim) śr., 03/26/2008 - 23:08

Szkoda że nie lbn ;\\

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.