^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Wydarzenia

Zawodnicy z całego świata rozgrzewają się przed nadchodzącym Simple Session 17, a my w międzyczasie dostajemy pogląd na budowe całego parku. Całość robi wrażenie!

Czytaj więcej o SIMPLE SESSION 17 - Pełny wygląd parku »

Jutro o godzinie 11 w Nekli (woj. Wielkopolskie) odbędą się zawody na skateparku. Małe promo przed jutrzejszym dniem. Sprawdzajcie i przybywajcie! Wydarzenie na fb (klik)

Czytaj więcej o Promo Zawody Skatepark Nekla 2015 »

Zapraszamy Was bardzo serdecznie na imprezę, która odbędzie się w tą sobotę (18.11.2015) o godzinie 11. Zawody, oraz grill! Wpadajcie, bo warto, nagrody wartościowe. Miejscowość: Nekla.

Czytaj więcej o Zawody Skatepark Nekla »

Do sieci trafił właśnie oficjalny trailer wideo tegorocznych zawodów CSC w Lesznie! Sprawdzajcie i wpadajcie koniecznie na najbardziej zajawkową imprezę w Polsce! Największa plaza, najwięcej ludzi, największa zajawa! Zapraszamy serdecznie.

Czytaj więcej o Concrete Slabs Contest 2015 - Official Trailer »

Zapraszamy Was do polubiena strony Milan Dirt bo dostałem info od Oskiera, że już niedługo informacje o tego rocznej imprezie... Sprawdźcie to i obserwujcie co tam się dzieje! 

Czytaj więcej o Milan Dirt & Skatepark »

Concrete Slabs Contest to najbardziej zajawkowa impreza w Polsce. Organizowana 3 rok z rzędu na Skateplazie w Lesznie ściąga do siebie najlepszych Polskich i Europejskich zawodników. W 2014 roku została okrzyknięta NAJLEPSZĄ IMPREZĄ BMXową 2014 wg POLSKIEJ GALI BMX. Tym razem podczas jednego dnia zawodów znów podzielimy zawodników na 5 kategorii: AVEBMX JUNIORBMX, BMXLIFE AMATOR STREET, RMD AMATOR PARK, PRO STREET, PRO PARK. Na sam koniec dnia odbędzie się BESTTRICK organizowany przez czeskich szaleńców: YAKUZĘ BMX.. Na fejsbuku już prawie 900 osób! Zobaczcie sami zdjęcia z poprzedniej edycji!

Trzymamy kciuki, żeby była jeszcze grubsza impreza niż rok temu! Planujcie sobie ten dzień, bo warto tam być, zapraszamy w imieniu całej ekipy Loked!

Czytaj więcej o Concrete Slabs Contest 2015 !!!!! »

Już jutro odbędzie się impreza KILL THE RAIL, która będzie miała miejsce w Krakowie . Będzie to Jam, oraz koncert. Tutaj znajdziecie wydarzenie. Zapraszamy, bo zobaczcie niżej, że nagrody czekają!

Czytaj więcej o KILL THE RAIL - GIGS & BMX/SKATE BEST TRICK JAM SESSION »

Jak wiecie AveBmx odwiedziło w zeszły weekend Gdańsk, za zaproszeniem od Ave wybrałem się tam razem z nimi aby pomóc w Misji Beton, która miała się tam odbyć. Czytaj więcej o Foto relacja AveBmx X Misja beton X Gdańsk »

Dnia 6 Grudnia 2014 roku odbędzie się w Szamotułach kolejna już impreza "Szamotuły Session" na którą zapraszamy! Klimat i jazda pod dachem! Wideo prezentujące to, co było poprzednio! Zapraszamy!

Czytaj więcej o Szamotuły Session 2014 - teaser »

Jako, że emocje po BG już opadły można śmiało zabrać się za napisanie dla Was relacji z letniej edycji Baltic Games 2014! Czytaj więcej o Baltic Games 2014 Summer - Relacja »

Baltic Games już niebawem a tymczasem chłopaki wrzucili już oficjalny spot reklamujący letnią edycję, zapraszamy!

Czytaj więcej o Baltic Games 2014 Summer promo »

Proletaryat BMX wspierana przez Monster Energy ruszyła w trip, żeby odwiedzić polskie miejscówki Trailsowe, następnym przystankiem jest Poznań (19.08) Chill, jazda i dobra zabawa. Bierzcie rowery i wpadajcie! Niżej znajdziecie grafikę imprezy, oraz link do wydarzenia!

Czytaj więcej o DIRTY WEEK presented by PRLBMX and Monster Energy »

22 Sierpnia rusza HIT& RUN 2014!!!! Klimat, miejscówki, impreza idealna, jeżeli wybieracie się na Baltici!

 

Czytaj więcej o HIT& RUN 2014 Gdańsk »

Zobaczcie to małe video z open house w FBM Bike Co. W ramach tego wydarzenia można było zobaczyć jak robi się rowery, zjeść pizzy i pośmigać na tamtejszej przytulnej miejscówce.

Czytaj więcej o FBM Bike Company open house oraz BMX Jam »

No to jestem w szoku! Organizatorzy Baltic Games nie kazali nam długo czekać na letnią sesję. Znamy już datę. Już dziś możecie klepać przejazdy, noclegi lub inne rzeczy związane z wyjazdem. Wiadomo, że im wcześniej tym taniej. Także, widzimy się między 15 a 17 sierpnia 2014 prawdopodobnie w Gdańsku!

Czytaj więcej o Baltic Games 2014 - letnia edycja - ZNAMY DATĘ! »

Strony

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.