^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Nowe funkcjonalności - LokedBMXmag.

1764 Działamy. działamy i nie przestajemy. Staramy się w ostatnim czasie nie zwalniać tempa i prężnie pracujemy nad rozwojem Loked. Kilka dni temu powstało forum a na łamach wczorajszej i dzisiejszej nocy doszło kilka funkcjonalności/udogodnień/statystyk lub jak zwał tak zwał. Więc tak:

 

 

- Po prawej stronie powstał boks z najnowszymi wpisami/odpowiedziami na forum i komentarzami w magazynie. Jeśli użytkownik jest zalogowany to nie przeczytane wpisy/odpowiedzi są zaznaczone na czerwono.

- Dodaliśmy licznik postów w profilu użytkownika.

- Również w profilu użytkownika znajdziecie czas od ostatniego zalogowania w profilu.

- Chcesz obserwować temat na forum? Nie ma problemu. Ruszył "obserwator". W pierwszym poście tematu jest przycisk który aktywuje opcje. Szukaj: "Kliknij aby obserwować ten wpis"

 

Podążajcie za nami!

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.