^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Park Aid 2 - Żyrardów

ZdjęcieNo i stało się. Nadszedł czas na drugą edycję imprezy Park Aid! Wydarzenie wyczekiwane przez większość tych, którzy mieli okazję u nas gościć podczas pierwszej odsłony. Tym razem wracamy w rozszerzonej formie! Więcej szczegółów poniżej...

Dla zapominalskich oraz tych, którzy spotykają się z nami po raz pierwszy przypominamy - Park Aid to impreza mająca na celu wesprzeć budowę krytego skateparku w Żyrardowie. Cała kasa z 

wejściówek zostaje przeznaczona na budowę przeszkód. Postanowiliśmy nie czekać na ruchy władz i innych sił z kosmosu, wzięliśmy sprawy w swoje ręce i w kolaboracji z Centrum Sztuki Performer tworzymy niepowtarzalne miejsce, pozwalające rozwijać się wielu młodym i starszym talentom.

 

Tym razem zapraszamy na:

* Wystawę fotografii o tematyce BMX

* Skate Jam (rozgrywany na przeszkodach zbudowanych do tej pory!)

* Imprezę w klimatach Drum and Bass, Dubstep, Ragga Jungle

W skrócie:

CO: Charytatywna impreza D'n'B, Dubstep i Ragga Jungle

KIEDY: 10.03.2012

GDZIE: Performer, Żyrardów

WSTĘP: 10zł - limit 300 miejsc!!!

 

Dla osób, które pomogą nam w rozpropagowaniu tego wydarzenia na swoich tablicach i zaproszą do niego swoich znajomych konkursy i nagrody wypłacane w % :)! Dlatego myślimy, że warto.

Serdecznie zapraszamy wszystkich! Zarówno tych jeżdżących jak i tych, którzy lubią bawić się przy dobrej muzyce, wspomagać zajawkę i rozwój kultury ulicznej!

Do zobaczenia na miejscu!

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.