^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Nike 6.0 Standby - Miejsce 5 - Niemcy

Pierwszy film z contestu nike 6.0 Standby - czyli teoretycznie najgorszy. Tylko teoretycznie bo Bruno Hoffmann z resztą "reprezentacji Niemiec" od wysokiego poziomu nie odstaje. I tu pojawia się moje pytanie - skoro oni są na 5 miejscu, to która ekipa będzie na pierwszym i jak poziom pokaże?

Komentarze

Obrazek użytkownika rot/
# rot/ (anonim) wt., 07/13/2010 - 11:49

Mi się w ogóle nie podobało.

Obrazek użytkownika bumszakalaka
# bumszakalaka (anonim) wt., 07/13/2010 - 12:17

nie podobalo sie?? dla mnie miazga klimat mega caly montaz

Obrazek użytkownika Maciuss
# Maciuss (anonim) wt., 07/13/2010 - 12:36

Bardzo mi sie podobalo. Jak to jest 5. miejsce to nie moge sie doczekac kolejnych filmikow.

Obrazek użytkownika anonim
# anonim (anonim) wt., 07/13/2010 - 12:38

o bruno nauczyl się tejla

Obrazek użytkownika kadi
# kadi (anonim) wt., 07/13/2010 - 18:14

Mi się też nie podoba.. Sądząc po innych montażach Dominika Wrobla spodziewałem się czegoś dużo lepszego.

Obrazek użytkownika osiagaalnny
# osiagaalnny (anonim) wt., 07/13/2010 - 21:26

ubawaicie mnie niektorzy piszecie ze lipa montaz nie macie pojecia totalnie wszytkjo pieknie sie prezentuje bardziej poodobaja sie wam przejscia z movie maker?? tak samo jak pisze ktos ze bruno nauczyl sie tejla umial go juz bardzo dawno co widac po inncyh filmach wiec nie wypowiadaj sie jak nie wiesz!!

Obrazek użytkownika Norberto
# Norberto (anonim) śr., 07/14/2010 - 00:57

chill man ;) delektuj się ;p

Obrazek użytkownika Norberto
# Norberto (anonim) śr., 07/14/2010 - 00:58

tylko po cichaczu ;)

Obrazek użytkownika rot/
# rot/ (anonim) śr., 07/14/2010 - 11:04

Wiedziałem ,że tak będzie.

Obrazek użytkownika fran
# fran (anonim) czw., 07/15/2010 - 12:48

wiecie co zawsze tak jest w tych komentarzach jakies dzieciaki mówią rózne pierdoły później pszyhodzi stary wyjadacz i po wszystkih ciśnie tak że nikt mu nie podskoczy

Obrazek użytkownika Piotr
# Piotr (anonim) sob., 07/17/2010 - 21:45

stylowo zajeboza. tylko te ciagle zlatujace ze łba czapeczki mnie irytowaly

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.