^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Drew Quinlan i Chase Dehart

44 Wspólny webvid Drew Quinlan'a i Chase'a Dehart'a, a w nim grindy, manuale i whipy. Zresztą jak zobaczycie, dla Chase'a czysty whip z plecakiem na plecach to żaden problem.

  

Tagi:

Komentarze

Obrazek użytkownika im still hatin
# im still hatin ndz., 01/23/2011 - 16:47

cult ma przyjemny team, ale jak widze to logo to mi sie zygac chce. czesci tez zadnego szału nie robią.
jaracie sie, ze to ekipa jezdzaca dla przyjemnosci, nie dla zyskow, ze to wlasciwie jak rodzina, ze to wlasnie w prostocie swoich produktow i loga jest ten cały 'urok' i to, ze ta prymitywna czcionka 'cult' nie ma zadnego znaczenia.

jak dla mnie to niezla bajeczka dla mas, ktos tu dobrze ogarnął marketing

Obrazek użytkownika Tobin
# Tobin ndz., 01/23/2011 - 19:17

uświadomiłeś nas, wyraziłeś swoje zdanie i o to chodzi, ale czemu zawsze musi być ten podtekst nienawiści...czy to przypadkiem nie zwykła zazdrość albo ból egzystencjonalny, że żyjesz w Polsce w której jest szaro i buro, a sponsoringu nigdy nie będziesz miał? :)

Obrazek użytkownika Kubinho
# Kubinho ndz., 01/23/2011 - 16:56

Kto twierdzi, że nie jeżdżą dla zysków? Dla przyjemności napewno śmigają, bo nie wmówisz mi, że tylko dla zarobku, no ale skoro prezentują już jakiś poziom i jeszcze mogą dostawać kase za to co kochają ,to jeżdżą i nagrywają filmy dla ludzi, by sie zajawiali i chcieli kupować części culta. Mówisz, że części żadnego szału nie robią? Wnioskuje w takim razie, że zakupiłeś ich produkty przetestowałeś i wystawiłeś taką właśnie ocene. Chyba, że jesteś kolejnym forumowym znawcom, który chu** widział, ale i tak wie najlepiej, że ta i ta część to syf ! ; )

A co do filmu to mega przyjemnie mi sie go oglądało no i styl jazdy poprostu bajeczny :) Uwielbiam Deharta za ten jego styl jazdy.

Obrazek użytkownika im still hatin
# im still hatin pon., 01/24/2011 - 13:49

nie musze testować żadnej czesci zeby ocenić jej wygląd.

tobin: być może tak, nie zastanawiałem sie nad tym, ale pewnie coś w tym jest po częsci, ponieważ to nie jest tak ze wszystko co widze, co mnie otacze musze hejtować, są rzeczy, które w pewien sposób daja mi tą 'radość i szczescie", które mi imponują.
Nie mam zamiaru krytykować waszych gustów, bo nie oto chodzi. Do mnie, poprostu wizualnie cult nie przemawia.

Obrazek użytkownika Kubinho
# Kubinho pon., 01/24/2011 - 15:42

Aha... kiera ma dziwne gięcia z wyglądu i jest chu*owa? Weź sie zastanów zanim coś powiesz o częściach...

Obrazek użytkownika im still hatin
# im still hatin pon., 01/24/2011 - 17:11

"kiera ma dziwne gięcia z wyglądu i jest chu*owa?" tak, wizualnie jest chu jowa. nigdzie nie napisałem ze pisze o wytrzymalosci etc

Obrazek użytkownika Kubinho
# Kubinho pon., 01/24/2011 - 17:31

,,czesci tez zadnego szału nie robią." Haha nie no spoko tak : ) faktycznie wizualnie szału nie robią bo są po prostu takie jakie powinny być, szał to Ci mogą zrobić części we wszystkich kolorkach tęczy ; )

Obrazek użytkownika im still hatin
# im still hatin pon., 01/24/2011 - 19:18

i takie kupie, bo mi sie takie podobają. kwestia gustu.

PS: nie tylko o kolor mi tu chodzi.

Obrazek użytkownika michal
# michal ndz., 01/23/2011 - 20:20

dehart ma super płyny styl, to mi sie podoba. fajny ten whip z plecakiem

Obrazek użytkownika Parówa
# Parówa ndz., 01/23/2011 - 20:57

A ja Chcialbym tylko powiedziec ze dehart jest kotem a polski zespol "hiphopolowy" ARO troszke zmienil bit do swojej piosenki ken i barbie http://www.youtube.com/watch?v=98tFGjRG1Zc

Obrazek użytkownika Białas
# Białas ndz., 01/23/2011 - 21:19

s

Obrazek użytkownika eKaTeeRe
# eKaTeeRe ndz., 01/23/2011 - 21:34

deh w ktora sie wkoncu kreci !?

Obrazek użytkownika eKaTeeRe
# eKaTeeRe ndz., 01/23/2011 - 21:37

tak to jest jak sie najebanym oglada filmy :) juz wiem

Obrazek użytkownika mebel
# mebel pon., 01/24/2011 - 14:02

dehart sie kreci w lewo i ma po prawej pegi ale rotacje z grindow robi w oppo :*

Obrazek użytkownika taaaa
# taaaa (anonim) pon., 02/07/2011 - 15:42

te znacie może tytuł tego kawałka ? Bardzo bym prosił.

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.