^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Alex Coleborn - Shootin' it

Po obejrzeniu tego filmu na język nasunęło mi się tylko jedno zdanie - "co do h..a"? Wszystkie combosy Alexa są tak niemożliwe, że to aż w głowie się nie mieści. Na koniec trzeba by zadać sobie pytanie - czy jest jakaś tego granica, że w końcu niemożliwością będzie dołożenie kolejnego triku?

Komentarze

Obrazek użytkownika seba
# seba (anonim) wt., 12/21/2010 - 10:26

Gosciu jest niesamowity

Obrazek użytkownika Radek
# Radek (anonim) wt., 12/21/2010 - 12:16

Taką jazdę lubię!

Obrazek użytkownika abecadło z pieca spadło
# abecadło z piec... (anonim) wt., 12/21/2010 - 13:57

a ja nie lubię !

Obrazek użytkownika bodziu
# bodziu (anonim) wt., 12/21/2010 - 14:42

chuja się pisze : )

Obrazek użytkownika Majek
# Majek (anonim) wt., 12/21/2010 - 15:15

pojeb.

Obrazek użytkownika Grudzin
# Grudzin (anonim) wt., 12/21/2010 - 15:56

o pooozdro :O!!!tak sie kurwa nieda :O

Obrazek użytkownika kadi
# kadi (anonim) wt., 12/21/2010 - 16:22

szaleju się najadł

Obrazek użytkownika Patison
# Patison (anonim) wt., 12/21/2010 - 16:24

Dobre, akcje typa muszą kręcić dwoma kamerami i do tego trzeba je oglądać w zwolnionym tempie, bo inaczej nie wiadomo co gość zrobił!! :D

Obrazek użytkownika noname
# noname (anonim) wt., 12/21/2010 - 17:14

nuda

Obrazek użytkownika Śniecha
# Śniecha (anonim) wt., 12/21/2010 - 17:45

Webb może mu naprawiać rower, a Banasiewicz czyścic:D

Obrazek użytkownika tolditopedal
# tolditopedal (anonim) wt., 12/21/2010 - 18:05

obczajcie co ten debil od himery robi, wstyd dla kraju !

http://www.bikeguide.org/forums/showthread.php?t=201758

Obrazek użytkownika pietrek
# pietrek (anonim) wt., 12/21/2010 - 19:23

śniecha masz calkowita racje,ale i tak nie lubie takiej jazdy.

Obrazek użytkownika elzeninio
# elzeninio (anonim) wt., 12/21/2010 - 19:32

sniecha..swiete slowa;P ale Webb ma inny styl;p...ale Banawsiewicz tak tak..moze czyscic;D a ostatnia akcja...bez komentarza.

Obrazek użytkownika Maciuss
# Maciuss (anonim) wt., 12/21/2010 - 22:03

Bez przesady, nie podoba mi sie. On jezdzi jak maszyna.

Obrazek użytkownika xtobinx
# xtobinx (anonim) śr., 12/22/2010 - 02:07

Jak on jeździ z Webbem, ćpa z Webbem to jeździ też jak on [a nawet już lepiej], bo z tym stylem to nie wiem czy taki mega inny. To ostatnio Webb jakby mniej ciśnie na sieki, a "delikatniejsze" combo :]

I Bogdan - celna uwaga ;p

Obrazek użytkownika roch
# roch (anonim) śr., 12/22/2010 - 09:12

jazda mistrzyk szkoda ze niektorym sie nie podoba ale i tak mysle ze dojechal by was na stricie stylowczyki

Obrazek użytkownika anonim
# anonim (anonim) śr., 12/22/2010 - 12:40

FLOW MA BARDZO BARDZO DOBRY. Tylko musiał wybierać pewnie, czy zrobic latwiejszy trik stylowo, czy taka sieke juz bardziej na siłe, jak ta ostatnia akcja na końcu. Ale poza tym wiekszość akcji jest i tak ładnie wykonana.

Obrazek użytkownika fran
# fran (anonim) śr., 12/22/2010 - 21:56

pierdole te kombosy
gdyby tylko jedna taka parkowa pizda istniała na świecie to może było by to ciekawe ale to staje się już nudne rzygam tym i ich pierdole gdyby jeżdzili jak ziomy od t-1 to spoko ale jak powtarzam to jest poprostu już nudne

Obrazek użytkownika deco
# deco (anonim) czw., 12/23/2010 - 16:25

żałośni jesteście ludzie, komentujecie jazde, którzy rozpierdalają system w świecie bmx, jedziecie, że nudne itd. a co wy kurwa umiecie ? pokażcie swoją mega kreatywną jazde, świat chce to zobaczyć!

Obrazek użytkownika Jasio
# Jasio (anonim) czw., 12/23/2010 - 22:36

fran, ty j*** idioto, przecież to są kombosy, których nikt na świecie nie robi, wiesz co to znaczy 36 whip do tailspina? stylu mu brakuje trochę co nie znaczy, że ta jazda jest nudna, wręcz przeciwnie, dla mnie rozjebał cały świat. wiem, co mówie, ponieważ trochę już jeżdże.

Obrazek użytkownika marccin
# marccin (anonim) pt., 12/24/2010 - 12:20

pięknie!
pierdoły gadacie, Alex jest mega wzorem dla parkowców, a widać, że street ma w dupie całą jego jazdę, bo nie umieją lepiej !

Obrazek użytkownika wsrh
# wsrh (anonim) pt., 12/24/2010 - 14:25

zjebani ludzie ja tez bym tak chcial wedlog mnie kazdy co gada ze nudne itp to mu zazdroszcza

Obrazek użytkownika fran
# fran (anonim) sob., 12/25/2010 - 13:42

dobra nie muwie że to jest zjebane bo żeczywiście te kombosy są naprwade harde ale mnie to poprostu już nudzi bo to w sumie jest prawie ciągle to samo

Obrazek użytkownika elpolikarpo
# elpolikarpo (anonim) sob., 12/25/2010 - 17:04

fran rozje***** ziomek piszesz takie glupoty bo nie masz nic na wytlumaczenie idz katowac fibla bo to jest 100 % stritu i naucz sie picas ci mufie

Obrazek użytkownika marccin
# marccin (anonim) ndz., 12/26/2010 - 16:59

Jasio, on robi 36 double tailwhip to talispin!

Obrazek użytkownika marccin
# marccin (anonim) ndz., 12/26/2010 - 16:59

tailspin*

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.