^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Hit&Run Wrocław - Video relacja

ZdjęciePropozycja na dziś, to na pewno relacja z imprezy "Jebnij i Biegnij" we Wrocławiu. Duża dawka streetu w wykonaniu naszych polskich wymiataczy. Zobaczcie jakie sztuczki siadły podczas tego wydarzenia. Przy okazji Hit & Run i zbliżającej się ostatniej edycji (na ten rok) w sobotę zadałem kilka pytań głównemu organizatorowi. Pod ostrzałem stanął Jamaj. Przeczytajcie ten mini wywiad i zapraszam do oglądania.


 

 

Zgredzik: Mamy za sobą dwie edycji Hit & Run w tym roku. Lublin i Wrocław. Która z edycji wg Ciebie była fajniejsza i ciekawsza? Mam żałować, że mnie nie było we Wrocławiu?
Jamaj:
Ta była napewno ciekawsza w sztuczki i akcje ciekawe ale Lublin tez był klimatyczny.

Z: Pamiętasz kto zgarnął największy hajs we Wrocku? W Lublinie był to z tego co pamiętam Maciek Dąbek.
J:
We wro ciężko teraz powiedzieć, jahu na pewno sporo zgarnął.

Z: W najbliższą sobotę szykuje się ostatnia w tym roku impreza z cyklu "Jebnij i Biegnij". Zamówiłeś już pogodę? Będzie grubo czy grubaśnie?
J:
Jak by nie było napewno siądzie kilka poważnych sztuczek! Na wypadek deszczu mamy przewidzianą krytą miejscówkę, której fotę zmieścimy wieczorem na naszym profilu! Liczymy jednak na słońce!

Z: Nie ma innej opcji jak milion stopni w sobotę! Czekam na te sztuczki.
J:
Zobaczymy co będzie trasa, raczej konkretna, sporo rur.

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.