^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Video relacje

Black Tur Jam w Chojnicach - to właśnie tutaj miały miejsce jedne z fajniejszych zawodów sierpnia na pomorzu. Z tej okazji wybraliśmy się tam i nakręciliśmy dla was kilka ujęć w formie wideo relacji, gdzie będziecie mogli zobaczyć sporo kozackich sztuczek, zapraszamy do oglądania!

Czytaj więcej o Black Tur Jam 2017 Chojnice - Wideo relacja LokedBMXmag. »

Ciekawi przebiegu tegorocznej edycji Simple Summer Session w Rydze? SKNY już do was leci z pomocą podrzucając mega spoko video relację prosto z Łotwy! Czytaj więcej o Simple Summer Session 2017 - SKNY »

Sprawdzajcie koniecznie relację od ekipy "EJ STARY MIAZGA" z 4 już edycji zawodów Mistrzejowice Cup w Krakowie! Chłopaki ładnie pociskali! 

Czytaj więcej o Mistrzejowice Bmx Cup 2k15 »

Co tutaj się dzieje?! Właśnie do sieci wleciał filmik od Total Bmx, którzy dość dużą ekipą uderzyli w tegoroczne zawody FISE Montpellier we Francji. Mogę Wam zapewnić, że przez całe 8 minut tego wideo nie ma opcji żebyście się zaczeli nudzić, bo poziom jest oporowy!

Czytaj więcej o Total BMX na FISE 2015 »

Wideo relacja z tegorocznych Balticów właśnie momencik temu trafiła do sieci! Jest to oficjalny film z tych zawodów. Sprawdźcie, jeżeli nie byliście tam, a następne BG już 14-16 Sierpnia 2015 roku! Pamiętajcie - Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych.

Czytaj więcej o Baltic Games Indoor Edition 2015 »

Oficjalna video relacja z zawodów Silver Games w niedawno otwartym parku w Olkuszu już w sieci!

Czytaj więcej o Olkusz Silver Games 2014 »

Lekko spóźniona relacja z Baltic Games 2014! Zobaczcie jak to było i co straciliście jeśli Was tam nie było, a jeśli byliście to przypomnijcie sobie te wspaniałe chwile. Zapraszamy! Czytaj więcej o Baltic Games 2014 - letnia edycja - video relacja »

W Olsztynie rozegrał się Jam Heroes 2014, a przed nami do obejrzenia video relacja przygotowana przez samego Maćka Millera! Na samym końcu znajdziecie też listę zwycięzców. Czytaj więcej o Jam Heroes 2014 - video relacja »

Ed Zunda, Moritz Nussbaumer oraz Dillon Lloyd z teamu WTP spędzili dokładnie 83.5 godzin w Vienne no i nie można im powiedzieć, że próżnowali. Zobaczcie koniecznie ich materiał i gwarantuje, że opadnięcie kopary przy niektórych ujęciach gwarantowane! Czytaj więcej o 83.5 hours in Vienna - WETHEPEOPLE »

Kolejne wideo z imprezy Concrete Slabs Contest! Tym razem od YakuzaBMX, którzy byli organizatorami best tricku. 

Czytaj więcej o YakuzaBMX Crew na Concrete Slabs Contest »

Ekipa Bmx Podcast szykuje swoją wideo relację z Concrete Slabs Contest, która odbyła się w zeszły weekend w Lesznie. Jak widać po miniaturce pełnometrażowy film będzie zawierał na pewno sporo dawki śmiechu, ale w końcu bmx to nie tylko jazdy, to również ekipa i dobra zabawa. Z moich skromnych wiadomości mogę Wam powiedzieć, że pełne wideo wyjdzie na początku sierpnia.

Czytaj więcej o Concrete Slabs Contest-Bmx Podcast TRAILER »

Hit&Run Kraków wjeżdża na salony z video relacją! Sprawdźcie jeden z lepszych editów jakie widziałem, a za razem szykujcie się na kolejną edycję w Gdańsku. Czytaj więcej o Hit&Run Kraków - video relacja »

No i pojawiło się video z oficjalnego kanału Vans'a, jest to właśnie edit Radka Dźwigały świetnie zmontowany wraz z klimatyczną muzyką przez Mateusza Kanownika.

Czytaj więcej o Vans Poland BMX - Radek Dźwigała »

W zeszły weekend odbył się BMX BEGI JAM edycja 3! Zobaczcie nagranie video z całego zamieszania. Nagrał i montował Kacper Skoczkowski. Czytaj więcej o BMX BEGI JAM VOL.3 - video realcja »

Film został zrealizowany przez sir Kanode podczas drugiego przystanku Subrosa Park Party Tour, który odbył się kilka tygodni temu na The Wheel Mill w Pittsburgh’u. Zobaczycie jak jeździ Ryan Sher, Hoang Tran, Chris Doyle, Greg Smee, Mark Mullville, Lahsaan Kobza wraz z miejscowymi. Czytaj więcej o Subrosa Park Party Tour - The Wheel Mill »

Strony

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.