^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Loked Eksluziw: Filip 'Piastun' Malina

Przy okazji nowego filmiku Piastuna patronujemy go jako tzw. eksluziw. Filip wcześniej dla wielu bardziej był znany jako kamerzysta ekipy Crime, lecz teraz po wielu jamach i zawodach na jakich się pojawił, a także po tym filmiku większość będzie go kojarzyła jako przekata. Kozacki montaż, ładne ujęcia i świetnie dopasowana muzyka do wyłącznie stritowej jazdy dla mnie 'To jest to!' jak  krzyczeli Hemp Gru.

Komentarze

Obrazek użytkownika maciej
# maciej (anonim) pon., 07/12/2010 - 14:29

haha no nie róbcie wiejskiego klimatu, co to polskie TCU?

jaja

Obrazek użytkownika Bodziu
# Bodziu (anonim) pon., 07/12/2010 - 14:47

Będziemy robić wiejski klimat. Nie tylko TCU ma swoje eksluziwy, ale też wiele innych serwisów zarówno bmx jak i mtb. Robimy to dlatego, bo na polskiej scenie i tak mało się dzieje, więc chcemy jakoś pomóc i promować dobre filmiki jak i rajderów. A ponieważ nie masz czego robić najwyraźniej tylko pisać głupie hejty to może wyjdź na dwór i zacznij jeździć, to może kiedyś będę mógł o tobie napisać, że zmądrzałeś i pokazałeś swoje umiejętności.

Obrazek użytkownika Wachu
# Wachu (anonim) pon., 07/12/2010 - 15:24

przezajebisty poziom jazdy!!!

Obrazek użytkownika dziulson
# dziulson (anonim) pon., 07/12/2010 - 15:45

jaram sie :] w chuj! pierdolnijcie ten film jeszcze raz w grudniu to rozgrzeje smetne zimowe wieczory ;]

Obrazek użytkownika sulik
# sulik (anonim) pon., 07/12/2010 - 15:55

dobry filmik. bmxmag lepsze od tcu!

Obrazek użytkownika maciej
# maciej (anonim) pon., 07/12/2010 - 16:14

taka prawda bodziu, jak jestes taki cwany to wyjdz na dwór i katuj w takie upaly jak lubisz patelnie

przez 2 słowa "loked eksluzif" chcesz pomagac i promowac filmiki i rajderów? no nie badz smieszny, chciales po prostu zrobic tak jak na TCU, ale to polska nie zapominaj o tym

mogles sobie darowac ten napis a i tak bys "pomagał" na łamach swojego magazynu LOL2

Obrazek użytkownika bodziu
# bodziu (anonim) pon., 07/12/2010 - 16:35

loket ekslózif jest napisane po to żeby wyróżnić filmik, po to też jest przyklejony na głównej. poza tym to działa w 2 strony, Piasek wrzuca nasze logo do filmiku, a my go "wyróżniamy" na stronie.
nie kumam jaki masz z tym problem lol303

Obrazek użytkownika kaktus
# kaktus (anonim) pon., 07/12/2010 - 16:41

fajna jazda. w koncu w polsce zaczynaja leciec katy na poreczach.

Obrazek użytkownika czarny
# czarny (anonim) pon., 07/12/2010 - 17:33

tcu je.bie huj.em

Obrazek użytkownika xtobinx
# xtobinx (anonim) pon., 07/12/2010 - 18:15

jeśli w filmiku jest logo, nagrywał go ktoś z redakcji, jeżdżący jest ziomkiem ekipy Loked itp. to czemu nie???!?!

I nie wykręcajcie się upałem, w Cali jest większy a jeżdżą ;] jak za gorąco na betonie to do parku krytego albo na dirty latać!

ja bym tylko inaczej stylistycznie newsa zbudował, ale jest nas kilku i różne style :)

Obrazek użytkownika Skorek
# Skorek (anonim) pon., 07/12/2010 - 19:32

Respect !

Obrazek użytkownika mutantinio
# mutantinio (anonim) pon., 07/12/2010 - 21:59

Brawo za film i niech będzie wyróżniony eksluziw, kij z tym że to nie usa... jazda sie rozwija.. polska też może być troche światowa.

Obrazek użytkownika dzieciol
# dzieciol (anonim) pon., 07/12/2010 - 23:15

takie wlasnie edity sie oglada ze slina na mordzie. Dobrze piasek!!

Obrazek użytkownika leon
# leon (anonim) pon., 07/12/2010 - 23:30

Ale my do takich upałów nie jestesmy przyzwyczajeni, zimno z dupy zimno jak zawsze a tu takie nagłe pierdolniecie ze az niezdrowo

Obrazek użytkownika batman
# batman (anonim) pon., 07/12/2010 - 23:58

a co to hemo gru?

Obrazek użytkownika olaf
# olaf (anonim) wt., 07/13/2010 - 00:06

nie hemo tylko homo gru!

Obrazek użytkownika tomeczek
# tomeczek (anonim) wt., 07/13/2010 - 00:55

jaki rozkÓrw :O:O:O:O
czego wy sie czepiacie ?
jestem ciekawy jak wy jezdzice , skoro wam przeszkadza slonce w jezdzie hahahaha

Obrazek użytkownika leon
# leon (anonim) wt., 07/13/2010 - 01:22

slonce ok ale nie 40stopni, chce cie zobaczyc tomq na streecie jak napierdalasz w taki upał ze ze świni zrobiły by sie skwarki

Obrazek użytkownika o22
# o22 (anonim) wt., 07/13/2010 - 06:00

dzień ma to do siebie, że są jego różne pory

Obrazek użytkownika Tytus
# Tytus (anonim) wt., 07/13/2010 - 09:26

Haha omfg -.-
Widzę, że nie którzy po prostu wszystko biorą na zbyt poważnie..
Bodziu napisał, że masz wyjść rower i katować a czy on Ci powiedział, że chodzi mu o teraz zaraz? Ja pierdziele potraficie się o wszystko kłócić bo nie potraficie dobrze tego odczytać, że macie po prostu więcej śmigać a nie siedzieć przed kompem... a nie, że od razu w wielkim upale grzać dupę dostawać udaru... zawsze można śmigać po 21 ;)

Obrazek użytkownika kozioł_zg
# kozioł_zg (anonim) wt., 07/13/2010 - 12:58

pier.dolenie o szopenie =/
MEGA KAT i tyle... dobra robota piasek!
ide pojeździć w słońcu californii
rap

Obrazek użytkownika raz
# raz (anonim) śr., 07/14/2010 - 14:31

co to jest TCU ?

Obrazek użytkownika Tytus
# Tytus (anonim) śr., 07/14/2010 - 14:52

TheComeUp ;D

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.