^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Teamy

Trey Jones po długim stażu w ekipie Cult Crew postanawia opuścić oficjalny team. Na razie nie znamy dokładniejszych informacji na temat przyszłych ruchów Treya, lecz mamy za to dla was pożegnalne video, które przygotował Cult. Czytaj więcej o Trey Jones opuszcza Cult »

Jesteście gotowi na takich riderów jak Garrett Reynolds, Chad Kerley, Nathan Williams, Dakota Roche oraz Corey Martinez w jednym 10 minutowym filmiku dla Cinema BMX? Jeśli tak to upewnijcie się, że macie zapięte pasy i zapraszamy do oglądania! Czytaj więcej o DISTRICT OF CINEMA BMX »

Adrian Sendyk trafił do ekipy SKNY więc chłopaki nakręcili trochę materiału z Wrocławia i pokazują jak na razie tylko kilka stopklatek! Możecie się domyślić, że będzie sztos na streecie, sprawdzajcie poniżej co uchwycili.

Czytaj więcej o ADRIAN SENDYK wjeżdża do SKNY! »

Jason Phelan w ostatnim, pożegnalnym edicie dla WTP. Jak to na Jasona przystało znalazły się też "chore" akcje, no ale to już zobaczcie sami! Czytaj więcej o Jason Phelan 'The English Riviera' »

United poszerza swój team o kolejnego ridera. Tym razem jest nim Dan Boulton, który wrzucił do sieci swój powitalny edit. Czytaj więcej o Dan Boulton w teamie United »

Małe przypomnienie editu Dan'a Coller'a dla teamu Eclat!

Czytaj więcej o Dan Coller - Welcome to Éclat AM Team »

Kolejne video Brandona wjechało do sieci! Tym razem Brandon zasilił szeregi PRO w znanym Meritt Czytaj więcej o Brandon Begin - Meritt Pro BMX »

Victor Ariel w powitalnym edicie dla Vans. Edit nagrywany na bardzo znanym parku Woodward. Jeżeli lubicie parkową siekę musicie to zobaczyć. 

Czytaj więcej o Victor Ariel Muñoz Welcome to the Team Vans »

Nico Badet w powitalnym edicie dla teamu Shadow'a. Streetowa sieka. Warto zobaczyć.

Czytaj więcej o Nico Badet - Welcome to the Family Shadow »

Powitalny edit Courage Adamsa dla teamu Flybikes! Niezły, streetowy edit.

Czytaj więcej o Courage Adams welcome to Flybikes »

Dawid Godziek wchodzi w progi teamu Vans z tym powitalnym filmikiem, gratulujemy! Czytaj więcej o Dawid Godziek dołącza do teamu Vans »

Niektórzy już pewnie wiedzą, niektórzy może teraz się dowiedzą, że Rafał Kierc znany bardziej jako "Skejcik" niedawno zakończył swoją współpracę z DartBMX. Niestety nie mógł zatrzymać roweru co jest bardzo dziwne i musiałby zrobić przerwę w jeździe. Pomocną dłoń okazał AllDay (sklep działający w Poznaniu) i złożył Rafałowi nowy sprzęt (którego bike check będzie do znalezienia na naszej stronie). Ukłon dla sklepu za to, co zrobili i nic, tylko czekać na dalszy rozwój Skejcika, który idzie w dobrą stronę! 

Czytaj więcej o Rafał Kierc "Skejcik" wspierany przez AllDay.pl »

Dostaliśmy fajną prasówkę. Michał Basta został przyjęty pod skrzydła Globe Polska. Poniżej oficjalne info od nowego sponsora.

Czytaj więcej o Michał Basta dołączył do Globe Polska »

Jedni dołączają, a drudzy odchodzą. Wczoraj informowałem, że team The Set zaszczycił Nick Harris, a niestety dzisiaj muszę poinformować, że Nate Richter opuszcza ich szeregi. Poniżej kilka słów od Nate'a oraz od samego Marc'a Urlich'a.

Czytaj więcej o Nate Richter off The Set »

Nick Harris dołączył do teamu The Set! Zpoznajcie się z jego popisowym "welcome". Czytaj więcej o Nick Harris - Welcome to The Set »

Strony

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.