^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Teamy

Jesteście gotowi na takich riderów jak Garrett Reynolds, Chad Kerley, Nathan Williams, Dakota Roche oraz Corey Martinez w jednym 10 minutowym filmiku dla Cinema BMX? Jeśli tak to upewnijcie się, że macie zapięte pasy i zapraszamy do oglądania! Czytaj więcej o DISTRICT OF CINEMA BMX »

Adrian Sendyk trafił do ekipy SKNY więc chłopaki nakręcili trochę materiału z Wrocławia i pokazują jak na razie tylko kilka stopklatek! Możecie się domyślić, że będzie sztos na streecie, sprawdzajcie poniżej co uchwycili.

Czytaj więcej o ADRIAN SENDYK wjeżdża do SKNY! »

Jason Phelan w ostatnim, pożegnalnym edicie dla WTP. Jak to na Jasona przystało znalazły się też "chore" akcje, no ale to już zobaczcie sami! Czytaj więcej o Jason Phelan 'The English Riviera' »

United poszerza swój team o kolejnego ridera. Tym razem jest nim Dan Boulton, który wrzucił do sieci swój powitalny edit. Czytaj więcej o Dan Boulton w teamie United »

Małe przypomnienie editu Dan'a Coller'a dla teamu Eclat!

Czytaj więcej o Dan Coller - Welcome to Éclat AM Team »

Kolejne video Brandona wjechało do sieci! Tym razem Brandon zasilił szeregi PRO w znanym Meritt Czytaj więcej o Brandon Begin - Meritt Pro BMX »

Victor Ariel w powitalnym edicie dla Vans. Edit nagrywany na bardzo znanym parku Woodward. Jeżeli lubicie parkową siekę musicie to zobaczyć. 

Czytaj więcej o Victor Ariel Muñoz Welcome to the Team Vans »

Nico Badet w powitalnym edicie dla teamu Shadow'a. Streetowa sieka. Warto zobaczyć.

Czytaj więcej o Nico Badet - Welcome to the Family Shadow »

Powitalny edit Courage Adamsa dla teamu Flybikes! Niezły, streetowy edit.

Czytaj więcej o Courage Adams welcome to Flybikes »

Dawid Godziek wchodzi w progi teamu Vans z tym powitalnym filmikiem, gratulujemy! Czytaj więcej o Dawid Godziek dołącza do teamu Vans »

Niektórzy już pewnie wiedzą, niektórzy może teraz się dowiedzą, że Rafał Kierc znany bardziej jako "Skejcik" niedawno zakończył swoją współpracę z DartBMX. Niestety nie mógł zatrzymać roweru co jest bardzo dziwne i musiałby zrobić przerwę w jeździe. Pomocną dłoń okazał AllDay (sklep działający w Poznaniu) i złożył Rafałowi nowy sprzęt (którego bike check będzie do znalezienia na naszej stronie). Ukłon dla sklepu za to, co zrobili i nic, tylko czekać na dalszy rozwój Skejcika, który idzie w dobrą stronę! 

Czytaj więcej o Rafał Kierc "Skejcik" wspierany przez AllDay.pl »

Dostaliśmy fajną prasówkę. Michał Basta został przyjęty pod skrzydła Globe Polska. Poniżej oficjalne info od nowego sponsora.

Czytaj więcej o Michał Basta dołączył do Globe Polska »

Jedni dołączają, a drudzy odchodzą. Wczoraj informowałem, że team The Set zaszczycił Nick Harris, a niestety dzisiaj muszę poinformować, że Nate Richter opuszcza ich szeregi. Poniżej kilka słów od Nate'a oraz od samego Marc'a Urlich'a.

Czytaj więcej o Nate Richter off The Set »

Nick Harris dołączył do teamu The Set! Zpoznajcie się z jego popisowym "welcome". Czytaj więcej o Nick Harris - Welcome to The Set »

Keith Schmidt po 4 latach opuścił firmę Hyper. Zerknijcie poniżej na jego oświadczenie i film z zeszłego roku.

Czytaj więcej o Keith Schmidt opuścił Hyper »

Strony

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.