^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Relacja ze Słupska

przystanekwiosnaplakat1 Krótka relacja z Jam’u który odbył się w mieniony weekend w Słupsku. Podesłał: Krystian.

Wszystko zaczęło się koło godziny 10.00. Na skatepark’u przybywało riderów. Do godziny 11 odbywały się zapisy. Od początku do końca imprezy dobrą muzykę zapodawał lokalny dj. Koło południa zaczęły się pierwsze przejazdy

deskorolkarzy. Następnie swój czas dostali zawodnicy bmx. Cała impreza trwała do godziny 16. Bmx’iarze przyjechali z różnych miast, takich jak: Ustka, Koszalin, Lębork czy Wejherowo. Podczas przejazdów posypało się kilka dobrych sztuczek np. tailwhipy, 180 bary do disaster’a czy 540. Pierwsze 3 miejsca zajęli kolejno Marcin Zajkowski z Wejcherowa, Bartłomiej Kapczuk z Lęborka i Krystian Cieślak ze Słupska. Cała impreza przyciągnęła tłumy ludzi. Grała dobra muzyka, były kiełbaski, a wiec wszystko co potrzeba. W maju planujemy kolejna imprezę. Zapraszamy!

Zdjęcia są tu i tu lecz trochę wybrakowane. ;/

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.