^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Relacje

Zapraszamy was serdecznie do oglądania relacji na żywo z finałów Simple Session 2017 (od 16:30) jak i dyskutowania z nami w specjalnie przygotowanym dla was czacie, który umożliwa wam pisanie i oglądanie jednocześnie bez odświeżania strony. Oglądajcie i dyskutujcie razem z nami! Czytaj więcej o FINAŁY Simple Session 17 LIVE - Oglądaj i dyskuj na żywo z nami! »

Oficjalna video relacja wraz z wynikami z Hunt Your Goat vol. 3 Skate BMX Kozienice Contest już u nas na stronie! Czytaj więcej o Hunt Your Goat - vol. 3 / Skate BMX Kozienice Contest »

Jako, że emocje po BG już opadły można śmiało zabrać się za napisanie dla Was relacji z letniej edycji Baltic Games 2014! Czytaj więcej o Baltic Games 2014 Summer - Relacja »

Zapraszam do oglądania finałów jednych z największych na świecie zawodów bmx FISE 2014! Relacja LIVE poniżej!

Czytaj więcej o Finały BMX FISE 2014 LIVE! »

Baltici, Baltici i po Balticach. W tym poście podsumuję pierwszą zimową edycję Baltic Games 2014, zapraszam! Czytaj więcej o Baltic Games 2014 Winter Edition - Podsumowanie »

Zaczęło się! Już dzisiaj kwalifikacje do Simple Session 2013. Kolejny rok z rzędu zapraszamy was do oglądania razem z nami relacji Live połączonej z dyskusją na chacie! Prosimy o zachowanie kultury (w razie nie stosowania się będziemy banować). Chat znajdziecie TUTAJ. A niżej we wpisie znajdziecie rozkład jazdy oraz listę zawodników z podziałem na grupy. Czytaj więcej o Simple Session 2013 LIVE! - Oglądaj i dyskutuj na żywo! »

ZdjęcieKolejna impreza rowerowa za nami. Kolejna, bo były organizowane podobne eventy w Wyszkowie lecz na dużo mniejszą skalę. Tym razem jednak swój wkład i ład organizacyjny wniosła ekipa Tuby Wyszkowa. Zawody odbyły się na terenie skateparku oraz dirtparku, czyli obiektach, za które na co dzień odpowiada kolejny współorganizator czyli Zespół Szkół w Wyszkowie. Czytaj więcej o bmXtreame Wyszków 2012 "Lowelkiem przez Tubę" - Relacja »

ZdjęcieKrótka zapowiedz z tegorocznych zawodów w Jastrzębiu. Nie było mnie tam, ale stwierdzam po tym krótkim edicie że było bardzo grubo. Ostatnia akcja to mega kozak! Nie mogę doczekać się całości! Czytaj więcej o Jastrzębie Go High 2012 »

ZdjęcieBaltic Games 2012 uważamy oficjalnie za "zamknięte". Ten wpis należy potraktować jako swego rodzaju zajawkę przed pełną relacją z imprezy. Znajdziecie poniżej wyniki oraz zalążek foto relacji od Tomka Kwiatkowskiego. Natomiast video relacji spodziewajcie się już niebawem. Czytaj więcej o Baltic Games 2012 - zajawka relacji »

ZdjęcieEkipa JamajEvents ze swoim Ride Up 2012 została jednak dzień dłużej w Lesznie. Co to oznaczało? Napewno dobrą zabawę na skateplazie dla obozowiczów. Po więcej informacji zapraszamy tutaj. Czytaj więcej o RIDE UP 2012 x Turnus 1 x Dzień 5 »

ZdjęcieKolejne dni Ride Up 2012 turnusu pierwszego są już za nami. Tym razem riderzy odwiedzili Poznań oraz Leszno. Jak wiadomo, jedno i drugie miasto słynie z dobrych miejscówek, więc triki obozowiczów były na wysokim poziomie. Niestety, nie nacieszyli się tak miejscami jakby chcieli, ponieważ nie dopisała do końca pogoda. Po dokładnie relacje zapraszam tu i tu. Czytaj więcej o RIDE UP 2012 x Turnus 1 x Dzień 3 i 4 »

ZdjęcieRide Up 2012 uważamy za "otwarty". Zaczął się turnus 1, a wraz z nim minęły już 2 dni niezapomnianej przygody. Młodzi dzielnie katują sztuczki pod okiem pro instruktorów. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was wszystkich do zapoznania się ze szczegółowymi relacjami z tych dni tu i tu. Czytaj więcej o RIDE UP 2012 x Turnus 1 x Dzień 1 i 2 »

ZdjęcieZapraszamy do zapoznania się z relacją z Hit&Run w Lublinie: "3 czerwca po 2 godzinnej jeździe samochodem wylądowaliśmy w Lublinie. Miasto przywitało nas piękną pogodą idealną temperaturą do jazdy i niezliczona ilością spotów. Pomnik Skłodowskiej ustalony jako miejsce zbiórki szybko został przejęty, ławeczki wokół placu zapełniały się ekipami riderów z okolicznych miast, miasteczek i wsi (...)" Czytaj więcej o Hit&Run Lublin - relacja »

ck jamJak twierdzą sami uczestnicy: "jam się udał bardzo fajnie, przyjechało sporo ludzi z poza Kielc, z Krakowa, Łodzi, Warszawy, Częstochowy, Radomia, Skarżyska. Leciały grube sztuczki, jak np backflip z minirampy muchy". Zapraszamy więc do obejrzenia poniżej video relacji z tej imprezy oraz wyników. Czytaj więcej o CK Jam V3.5 Kielce - relacja »

1519 Gdy dowiedziałem się o akcji "BMXem przez Polskę” byłem lekko w szoku, że coś takiego u nas w Polsce i do tego na BMXie. Bez zastanowienia wykonałem telefon do ekipy Baltic Games i potwierdziłem nasz patronat nad imprezą. Długo nie trzeba było czekać na pierwszego newsa. Dzięki tej informacji, Michał Augustowski dołączył do wyprawy: "O wszystkim dowiedziałem się dzięki waszemu portalowi dlatego i niech na waszym się zakończy. Napisałem drobna relacje z całej wyprawy, żeby wszystko było w jednym miejscu i nie trzeba było szukać." W tym miejscu chciałbym raz jeszcze podziękować Michałowi za śledzenie naszych wpisów i jakże aktywne działanie w scenie. Zapraszam do relacji jak również na stronę Michała - dodziii.blogspot.com. Czytaj więcej o BMXEM PRZEZ POLSKE - Streszczenie całości! - Michał "Dodżi" Augustowski »

Strony

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.