^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Regulamin

1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania przez użytkowników z bmxmagazine.pl. Jeżeli nie masz pojęcia co to netykieta internetowa lub na wstępie masz zamiar złamać któryś z punktów regulaminu, nie podoba Ci się on to opuść tą stronę.

2. Zgadzasz się, nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie.

3. Za nieprzestrzeganie punktu 2. zostaniesz zbanowany, a Twój dostawca Internetu zostanie powiadomiony o Twoim zachowaniu.

4. Zgadzasz się, że administracja bmxmagazine.pl ma prawo w każdej chwili przedytować lub usunąć Twój wpis.

5. Administracja bmxmagazine.pl nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

6. Administracja bmxmagazine.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści pisane i zamieszczane przez użytkowników.

7. Administracja bmxmagazine.pl zastrzega sobie zmiany regulaminu bez podania przyczyny jednakże mające na celu jego ulepszenie i ułatwienie zrozumienia jego przez użytkowników.

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.