^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Luxuria 2 - recenzja

luxuriaMimo że premiera filmu była w marcu, dopiero teraz zebrałem się do kupy po tak widowiskowym show w wykonaniu wesołej gromadki z Częstochowy.

   Za część techniczną odpowiedzialny jest Yoko, który po pięknie odpierdolonym trailerze przygotował mnie na coś lepszego niż to co zobaczyłem po odpaleniu filmu. Film zaczyna się od bardzo przyjemnego dla oka motion graphica, po którym ukazana jest jazda Piotra Gajdy aka Dzięcioła. Dzięcioł jak zawsze pokazał do czego służą jego 4, spocone pegi - zaliczył nimi co sie tylko da, swojej głowy też nie żałował. Po Piotrusiu przyszedł czas na Bartka Kuchniaka który powala pięknym 360 na bardzo dużej wysokości. Bartek również nie szczędził pegów i częstochowskich rurek. Po przejeździe Bartka zobaczycie 2 tricki w wykonaniu Gonza.  Po Gonzie czas na Maćka Otrębskiego który pięknie pokazuje możliwość wykorzystania częstochowy do jazdy. Po Trąbie pojawia Się Paweł Nerwus nie szczędzący nam barspinów, crank flipów i pegów. Na koniec czas na part w znajomych w którym występują: Gierek, Wąglas i Marian z Bełchatowa, Łysy, Czaja, Niewolnik z Żygdoszczy.

 

 

- według mnie za dużo przejść za pomocą zooma, co psuje rządany efekt.

- niektóre grafiki bez sensu,

- bardzo starannie wykonane ujęcia,

- efekt " trzęsących łap Artura" prawie nie zauważalny,

- muzyka - choć żadna piosenka nie przypadła mi do gustu, to mimo to fajnie zgrana z jazdą

 

 

Ocena ogólna: 3+

 

Link do filmu znajdziecie na stronie Częstochowskiej Sceny BMX

 

Autor: Sławek "Ryba" Kowalski

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.