^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Recenzje

Po 4 miesiącach testów przyszedł czas, aby wystawić recenzję o zębatce RMD Alpha. Z góry mogę powiedzieć, że będzie to krótka opinia, czyli bez zbędnego lania wody. 

Czytaj więcej o Testy RMD #2 - Zębatka »

Jakiś czas temu oprócz sterów RMD, dostaliśmy do testów również ochraniacze na kolana firmy KRK. Zobaczcie koniecznie jak model MAROU V2 wypadł w naszych oczach po 2 miesiącach testowania.

Czytaj więcej o Recenzja ochraniaczy - KRK Marou V2 »

Jak niektórzy wiedzą, od 9 tygodni testujemy stery od RMD, można było domyślić się tego po naszym wpisie na Instagramie, oraz dodanym materiale na stronie. Poniżej znajdziecie skromną recenzję (o sterach nie napiszemy tekstu, który zanudzi na śmierć).

Czytaj więcej o Recenzja sterów RMD Bike Co. »

Możemy już oficjalnie Wam powiedzieć, że dostaliśmy do testów od KRK ochraniacze na kolana MAROU V2. Piszcie pod jakim względem chcielibyście, abyśmy sprawdzili je najbardziej! Czytaj więcej o Zapowiedź testu ochraniaczy na kolana - KRK MAROU V2 »

Na naszym Instagramie wspominałem o tym, że sprawdzam materiał od Klamy. Przyszedł dzień, kiedy wszystko przemyślałem co i jak Wam to ładnie opisać, żeby zachęcić Was do zdobycia płyty. Na pewno warto, osobiście lubię mieć takie materiały na płycie. Zapraszam do lektury!

Czytaj więcej o KLAMA x BMXLIFE "CHILLIN 'N' STYLIN" -recenzja »

Pod koniec kwietnia pisałem o tym, że firma Adidas podesłała nam swoje buty do testów. Minął już ponad miesiąc i mamy wyniki. Dostaliśmy dwie pary, dwie różne, jedne z wysoką cholewą, drugie z niższą. Tytus i Kuba zajęli się fachową oceną i katowali buty przy codziennych jazdach. Jak wypadły? Dowiecie się w tekście poniżej. Na pierwszy rzut lecą buty Tytusa, a następnie od Kuby. Czytaj więcej o Testujemy buty firmy Adidas »

ZdjęcieCałkiem nie dawno do Polski dotarła najnowsza dostawa Animal. Jednym z produktów który przyleciał jest wielofunkcyjny klucz Kotulak. Jeśli zastanawiacie się nad jego zakupem to Matiz powinien pomóc wam w podjęciu decyzji. Specjalnie dla was nagrał 12 minutowy przegląd przez wszystkie funkcje jakie spełnia ten "klucz". Czytaj więcej o Animal Kotulak - przegląd by Matiz »

Ostatnimi czasy na świat przyszło nowe, pierwsze wideo równie świeżej firmy Cult. Tak się złożyło, że chłopaki z Allday przysłali do redakcji tenże film i przyszło mi go zrecenzować. Nie będę się rozpływał z tym wstępem, więc przejdźmy do rzeczy. Czytaj więcej o Cult - Let'em talk - recenzja filmu »

Dnia 1 czerwca bieżącego roku odbył się jam o puchar prezydenta miasta i firmy ARC w kategorii Bmx i deskorolka. Czytaj więcej o Łomża Jam - relacja »

W tym newsie znajdziecie: Video Relacje z BMX TOUR 2008, Relacje z imprezy a za razem Rencenzję filmu BMX TOUR 2008 i na dole kilka zdjęć! A więc do dzieła. Tekst napisał Juliusz "Tobin" Salach.

Lipiec 2008, w trasę wyrusza polska edycja Propsa – to Jamaj organizuje BMX TOUR 2008 czyli trip po polskich skateparkach. W ciągu 6 dni ekipa „zalicza” Wrocław, Bydgoszcz oraz Białystok.

Październik 2008, klub Mandala, Warszawa – nadchodzi premiera filmu dokumentującego BMX TOUR 2008.

W klubie byliśmy jeszcze grubo przed rozpoczęciem całej imprezy, co dało nam więcej czasu na zabawę na obiecanej przez Jamaja batucie. A zabawa była przednia, przy batucie ustawiła się kolejka i chyba nie było chwili żeby w środku było pusto, niektórzy nawet odpuścili sobie wejście do klubu i oglądanie filmu na rzecz Czytaj więcej o Relacja, recenzja, zdjecia, video - BMX TOUR 2008 »

luxuriaMimo że premiera filmu była w marcu, dopiero teraz zebrałem się do kupy po tak widowiskowym show w wykonaniu wesołej gromadki z Częstochowy.

Czytaj więcej o Luxuria 2 - recenzja »

crimeW sobotnie popołudnie włączam sobie poczciwe forum bmx.pl, wchodzę w dział filmy i widzę temat: "Crime Mixtape v2 "The Diss" ", od razu pomyślałem że to trailer, nie spodziewałem się pełnej wersji w w sieci. Po włączeniu linku zawartego w temacie ku mojemu zdziwieniu ujrzałem pełną wersję filmu... Czytaj więcej o Recenzja filmu Crime "The diss" »

Facad as one "Facad As one" - Nie jest to za nowy film (2006) ale ta recenzja jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ jest to pierwszy pełnometrażowy film jaki oglądałem. Czytaj więcej o Facad As one - recenzja. »

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.