^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Powrót do przeszłości

Powrót do przeszłości zawsze jest dobrą opcją, szczególnie do takiej przeszłości, gdzie szczęka spada patrząc na każdą akcje! Pierwszy strzał ryje banie, radzę uwazać! Po takim wideo zajawka naładowana w 100%. Zobaczcie jak zadziała na Was!

Czytaj więcej o Throwback Thursday: Van Homan FIT LIFE »

Powrót do przeszłości. Rok 2008, Roche, Martinez, Williams, pegi, schody, rury! Można oglądać ten edit z otwartą szczęką jaki to styl mieli w 2008 roku. Widać, że są ludzie, dla których BMX to tylko rower, a są również tacy, dla których jest to niekoncząca się opowieść. Badajcie wideo. 

Czytaj więcej o 2008 USA- DAKOTA ROCHE, COREY MARTINEZ, NATHAN WILLIAMS »

Zima jeszcze trzyma, więc łapcie małe przypomnienie. Ty Morrow i Garrett Reynolds w filmie z 2008 roku. Idealny na niedzielny chillout! 

Czytaj więcej o Staff-bmx.com Ty and Garrett »

Zapraszam Was na KAWAŁ Polskiej historii BMX. Macie tutaj już 11letni film, sprawdźcie jak to było kiedyś, o co tak na prawdę chodzi w tym sporcie. Nie o to, żeby być najlepszym, żeby mieć kilku sponsorów, przede wszystkim chodzi tutaj o dobrą zabawę, o to, że czerpiemy z tego radość, że jest to dla nas w jakimś stopniu sposób na życie. Czysta zajawka, zapamiętajcie, że jeździcie dla siebie, nie dla kogoś. Chęć bycia najlepszym jest w każdym, tylko nie zapominajmy po co na prawdę jeździmy... Sprawdzajcie koniecznie to odlotowe stare wideo!

Czytaj więcej o Powrót do przeszłości! KRK Video 01 »

Mały powrót do przeszłości. Tak jeździł Robert Prętkowski "Robson" już dobre 3 lata temu po Poznaniu! Warto sobie zobaczyć jak to było u Roberta kilka lat temu! 

Czytaj więcej o Robert "Robson" Prętkowski 2011 »

Reklama Kink BMX z początku 1998 roku! Warto sobie zobaczyć taki materiał!

Czytaj więcej o Kink BMX - Commercial Props Issue 23 »

Klasyk. Zrzucanie maczety na nogę, podpalanie się? Dlaczego by nie. Większość z Was pewnie już to widziała, ale warto przypomnieć. Wideo poświęcone jest dla Dave'a Krienke. Dobrze jest zobaczyć, jak człowiek zachowuje się po narkotykach. Czytaj więcej o LSD Riders - full video »

W dzisiejszym odcinku powrotu do przeszłości, puszczę Wam zawody Snickers Jutrzenka Jam z sierpnia 2006 roku. Jak udało mi się dowiedzieć, na tych zawodach sklejono pierwszy raz w Polsce backflip one foot can. Zerknijcie jak wyglądały kiedyś zawody i sama Jutrzenka! Czytaj więcej o Powrót do przeszłości: Snickers Jutrzenka Jam 2006 »

W dzisiejszym odcinku powrót do przeszłości dorwałem video relację z Crime Jam, który odbył się w 2007 roku we Wrocławiu na miejscówce Shimmy Yo! Polecam ten kawałek historii. Czytaj więcej o Powrót do przeszłości: Crime Jam 2007 »

Kolejne wideo, które zostało nagrane w 2004 roku, czyli 10 lat temu. Jeździ Piotr "Piret" Kołodziej, który podobno do dziś jeździ na BMXie. Koniecznie zobacz jak to było kiedyś - 240p i stylowa jazda.

Czytaj więcej o Powrót do przeszłości: Piotr "Piret" Kołodziej - 2004 »

Kolejny z serii powrotów do przeszłości. Tym razem Konrad "Przyszczu" Hryniewicz. Prawdopodobnie jeśli się nie mylę datować możemy ten film na sierpień 2006. Pamiętam te czasy, krótkie przycięte kierownice, duże zębatki - oldschool.

Czytaj więcej o Powrót do przeszłości: Konrad "Pryszczu" Hryniewicz - 2006 »

Wideo, które ma już 4 lata, a nadal jest dla mnie czymś, co podziwiam. Widać tutaj, że jeżeli chcemy coś robić to wystarczy zawzięcie i dobre chęci. Wiadomo, że miejsca do jazdy bardzo sprzyjały tym kobietom, żeby uczyły się nowych tricków, ale podziwiam za zajawkę. Ciekawe wideo, które zachęcam obejrzeć.

Czytaj więcej o Kobiety idealne »

Film najprawdopodobniej z sierpnia 2007 roku. Jeździ nam nim Filip "Piastun" Malina wraz ze swoimi kumplami. Swego czasu jarałem się tym klipem, zerknijcie.

Czytaj więcej o Powrót do przeszłości: Da Shit 2 »

Kilkuletnie już wideo Colta Fakea, które oglądająć zastanawiałem się jak mogłem tego jeszcze nie widzieć. Nie wiem, jak mogło mnie to ominąć. Porządny streetowy wymiatacz jakich mało, stylówa, dropy, walle, grindy, nie ma co opowiadać, naciskaj start i delektuj się jakością 480p i jazdą nie z tej ziemi! Musisz to włączyć! Czytaj więcej o Powrót do przeszłości: Colt Fake »

Postaram się odnowić zapoczątkowaną serię przez Tytusa. Początkowo nazywało się to "Back to the Oldschool", jednakże zostańmy przy nazwie z tytułu. Na pierwszy rzut leci film nagrany przez lubelską ekipę w 2004 roku. Ponad 8 minut dobrej starej jazdy. Czytaj więcej o Powrót do przeszłości: RatzBMX - Lublin 2004 »

Strony

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.