^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Bunny Hop #17

Zdjęcie"Na sekundę przed opadnięciem gilotyny czasu, ostatnim rzutem na taśmę, itp., itd... Siedemnasty numer BunnyHopa właśnie opuścił drukarnię i zmierza we wszystkie strony świata. W środku rzecz niesłychana, trochę obrazków i dużo czytania.

Numer utrzymany w mocno wakacyjnym duchu – podróże małe i duże, kopanie w piasku, dłubanie w drewnie, morze i mniejsze kałuże. Sporo czytania, mam nadzieję, że nie dostaniecie zeza (literki są na szczęście tym razem ciut większe). Warto w każdym razie, w tekstach zawarto dużo prawd o życiu, rowerze i szwedzkich cwaniaczkach. Uwagę może przykłuwać także całkiem nowy układ graficzny na próbę. Ciekawi jesteśmy jak Wam się spodoba. Tschichold byłby w każdym razie dumny!

W numerze:

- Warsztaty "Zrób to sam, zróbmy to razem": Gdzie drwa rąbią?

- Cały Świat: Mycek i Brad jadą na południe, Rock'n'Rollsowcy na zachód, a Eastern Bikes zostaje w Polsce.

- Trailspotting 2: Kto dołki kopie, gdzie, jak, z kim, czym, dla kogo, czego?

- Baltic Gaymes 2011: wysoko n.p.m.

Dziewczyna z okładki: Marcin "Wróbel" Wróblewski."

Zdjęcie

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.