^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Magazyny

Dzięki TSC możesz złożyć prawie calusieńki rower albo ubrać sie prawie, że od stóp do czubka głowy. Pełna linia części i ciuszków w najnowszym katalogu poniżej. Przypadło wam coś do gustu? Czytaj więcej o Katalog The Shadow Conspiracy 2013 »

Subrosa ma w swojej ofercie prawie wszystko czego każdy BMXowiec mógłby potrzebować. Kompletne rowerki, ramy, kierownice, części, koszulki, kurtki, plecaki, skarpetki, czapki itd... długo by wymieniać także wskoczcie niżej i samemu sprawdzźcie aktualne produkty. Czytaj więcej o Katalog Subrosa 2013/2014 »

Ramy, kierownica, widelec, mostki, gripy, stery, sztyce, siodełka, koszulka, czapki i okulary. Wskoczcie niżej aby zobaczyć co dokładnie ma do zaoferowania G. Reynolds i spółka! Czytaj więcej o Fiend - Katalog Lato 2013 »

Jeśli masz trochę wolnego czasu w ten wtorkowy wieczór to zapraszam do zapoznania się z wywiadem który znalazł się w 84 numerze magazyn DIG. Przepytywany i fotografowany był znakomity streetowiec - Dakota Roche! Czytaj więcej o Archiwum DIG Magazine - 84# Dakota Roche »

Najnowszy numer jest już dostępny we wszystkich sklepach BMXowych. Nie szukajcie w kioskach bo na pewno tam się nie znajdzie. Za 10zł możecie go zamówić prosto ze strony króliczego magazynu (wysyłka free). Dwa Polskie filmy zupełnie za darmo a poza tym oczywiście dużo dobrej treści. Czytaj więcej o Bunny Hop #18 »

Okładka Ride UK #170 już jest, a na niej niesamowity Alex Kennedy z... smith to feeble to t-bog! Wygląda zacnie. Po więcej wbijać tutaj. Czytaj więcej o Alex Kennedy i okładka Ride UK #170 »

Pierwsze wydanie e-magazynu nastąpiło na początku roku 2009. Od tamtego czasu powstały dwa numery. Do kolejnego wydania zbieramy się po dziś dzień, ale na szczęście jest już bliżej niż dalej. Poniższy #1 to kawał historii. Jeśli chcecie zobaczyć jak kiedyś wyglądał Zient lub Leszczu to musicie zobaczyć gazetę. Pozycja obowiązkowa dla każdego. Na razie prezentujemy #1, a już niedługo również archiwalny nr #2. (kliknij tutaj, aby przeczytać) Czytaj więcej o E-magazyn #1 - Archiwum »

ZdjęcieThe Oven to świeżo odpalona podstrona serwisu TCU. Umieszczane będą na niej filmy riderów którzy nie są Pro ale prezentują naprawdę wysoki poziom jazdy. W dzisiejszych czasach do internetu trafia mnóstwo najróżniejszych filmów. Z różnych powodów nie wszystko da się dodać na stronę główną, dlatego "Piec" jest szansą dla tych nieco gorszych riderów. Filmy dodawać można z tego formularza. Czytaj więcej o The Come Up prezentuje - The Oven »

Zdjęcie"Na sekundę przed opadnięciem gilotyny czasu, ostatnim rzutem na taśmę, itp., itd... Siedemnasty numer BunnyHopa właśnie opuścił drukarnię i zmierza we wszystkie strony świata. W środku rzecz niesłychana, trochę obrazków i dużo czytania. Czytaj więcej o Bunny Hop #17 »

798 Aktualne na półkach kioskowo/sklepowych powinniście znaleźć 16 numer magazynu Bunny Hop Czytaj więcej o Bunny Hop - numer zerowy »

746 "No jest. Nowy numer, nowy format, więcej stron, no i nowa cena (teraz kupując Bunnego wspieracie RP PL!). W środku między innymi: Wywiad z przedstawicielem młodej emigracji, Hubertem J.; wypad na clubbing do Estonii - Simpel Session 2k11; wspomnienie minionej zimy i różnych króliczych baletów. Prócz tego, jak zwykle, mnóstwo dobrych zdjęć i innych przyjemności." Czytaj więcej o Bunny Hop #16 »

Tydzień tylko i wyłącznie z newsami o dziewczynach śmigających na BMXie? To jest możliwe! Od 1 do 8 grudnia magazyn Fatbmx będzie poświęcony tylko i wyłącznie płci pięknej. Filmy, bike checki, listy faworytki i wiele wiele innych na Fatbmx.com Czytaj więcej o Girls week na Fatbmx! »

Nowy numer baniaka a w nim:
-wywiad Hangar
-Proletariat w Budapeszcie
-SKNY
-Kolonia Masters
-Kink w Poznaniu
-Zawodnicy z obwodnicy Czytaj więcej o Bunny Hop #15 »

Nuno z Mutant Bikes podesłał link do trzeciego wydania "Photo BMX Mag". Opis w skrócie: Śladowe ilości tekstu obtoczone zdjęciami. Sporo ciekawych kadrów. Największy rarytas to 5 minut z dziesięcioma rajderami. Same gwiazdy! Sprawdźcie Czytaj więcej o Photo bmx mag #3 »

Nowy numer Bunny Hop'a już dostępny!
A w nim:

Miejsca: toruński pool i historia łódzkiego skateparku
Postaci: dwa razy bio poznańskich brodaczy, wywiad z Bradem Simmsem oraz retrospekcja Vikiego Gomeza
Wywiad: z Łowką i Komalą w oparach absurdu Czytaj więcej o Bunny Hop #14 »

Strony

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.