^ Wróć na górę

Tu jesteś:

HONOR BALTIC GAMES 2015 - Extreme & Music Festival 2015

Data: 14.08.15 12:00

Miejsce: Plac Zebrań Ludowych
Gdańsk

W trzeci weekend sierpnia odbędzie się dziesiąta i jednocześnie jubileuszowa edycja Honor Baltic Games! Ponownie najlepsi zawodnicy z całego świata zmierzą się w dwóch konkurencjach SKATE oraz BMX. Oprócz sportów ekstremalnych zobaczyć można konkurencje taneczne z polską czołówką tancerzy hip-hop jak i tych "all styles". Organizatorzy nie zapomnieli również o fanach dobrych imprez. Specjalnie po to zostanie postawiony namiot muzyczny o powierzchni przekraczającej 600m2. To tam odbędą się koncerty No Dance, Żabsona oraz zagrają dla Was najlepi polscy DJ'e - w tym Auer - związany z polskim raperem Pezetem.

Z najciekawszych atrakcji można wymienić m.in. strefę targową, strefę najlepszych foodtracków z Trójmiasta. Pod namiotem Monster Energy poznamy sztukę tatuażu oraz możliwość z skorzystania z usług "barber shop'u". Dla bardziej aktywnych osób przygotowano wielką poduchę, na którą można skakać ze sporej wysokości. Jak zapewniają organizatorzy, lista atrakcji wciąż rośnie!

Jeżeli lubicie adrenaline, wysokie loty, niebezpieczne tricki to nie możecie przegapić tej imprezy.

Harmonogram tegorocznych Honor Baltic Games prezentuje się następująco:

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.