^ Wróć na górę

Tu jesteś:

FLAT is back! - BMX FLATLAND JAM w Łodzi

Data: 01.04.17 11:00

Miejsce: Sukcesja
al. Politechniki 1
Łódź, 93-590

Czas przekazać wam, drodzy czytelnicy trochę konkretnych z informacji z najlepiej zapowiadającej się imprezy flatlandowej w Polsce i chodzi tutaj oczywiście FLAT is back! - Flatland BMX Jam, która odbędzie się 1 kwietnia w Łodzi.

Cała impreza będzie miała miejsce już w przyszły weekend (1.04.2017r.) w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja, gdzie będziecie mogli być świadkami niesamowitej rywalizacji flatlandu w walkach 1vs1, ale oprócz tego zostaniecie miło przywitani różnorakimi konkursami, szkółką flatlandu i nie tylko!

 

Zdjęcie autorstwa Kamil Głowackiego - Ukryte w Kadrze

Śledząc ostatnie ruchy ekipy Flat is back, możecie zauważyć jak prężenie działają ostatnimi czasy żeby dobrze rozwinąć scenę bmxowego flatlandu w Polsce, a ich impreza jest na to idealnym przykładem.

Oprócz naszych rodowitych riderów mają w tych zawodach pojawić się różni riderzy z Czech jak i możliwie również z Niemiec, a wszystko to za sprawą zeszłorocznego wypadu chłopaków na mastersy, gdzie udało się rozpromować całą inicjatywę.

Jeśli chodzi o samo miejsce walki 1vs1 ekipa flat is back przygotowała konkretną scenę w samym centrum Sukcesji. Czemu konkretna? Bo będzie miała wymiary 7,5x7,5metra i będzie zbudowana z 2 warstw OSB 22mm, a do tego nie zabraknie dodatkowej zabudowy, DJki czy boxów do siedzenia dla wszystkich widzów.

W centrum na widzów będzie również czekała BMXowa wystawa fotograficzna Rafała Kobyłeckiego z Jurastudio.

 

Z partnerów wydarzenia warto wymienić Sukcesja, Lotto, SwissKrono, a ze sponsorów BMXLife, ProletaryatBMX, Bikemia, Slope, Nervous, Sosa Store, Stacja Grawitacja, Jupi Park

Afterparty odbędzie się w Klubie Transportowym "Krancoofka" gdzie będą również prezentowane nowe i stare filmy BMXowe i liczymy na spotkanie trochę ludzi z dawnych lat!

Więc wpadajcie ludzie i zabierajcie ze sobą swoich znajomych, bo impreza zapowiada się na prawdę świetnie!

 

 

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.