^ Wróć na górę

Tu jesteś:

How to

Jeśli chcecie zacząć swoją przygodę z flatem to odsyłamy was do tego oto poradnika, w którym Julian z flatland.pl tłumaczy jak postawić swoje pierwsze kroki w przygotowaniach do Backwards Steamrollersów. Teraz czekamy na wasze efekty, które potem możecie śmiało do nas podsyłać!

Czytaj więcej o Backwards Steamrollers - Nauka Trików - Flatland BMX »

Demolition zamieścił wideo, jak regulować freecoastery, przydatne, jeżeli nie jesteście pewni co robić, gdy coś jest nie tak jak być powinno!

Czytaj więcej o Demolition Parts How-To: Dissecting the RotatoR Freecoaster hub and how to change slack »

Jak nauczyć się Barrel Roll’a? To jednak nie takie proste jak się wydaje. Posłuchajcie opowiadania Alex’a Coleborn’a i jeśli macie gdzie to idźcie trenować. Tylko uważajcie!

Czytaj więcej o Jak nauczyć się Barrel Roll’a w 10 minut? »

Demarcus wychodzi z pomocą wszystkim tym, którzy uczą się przeskakiwania rurki z przedniego pega. Być może komuś ten odcinek ''How to" nieco pomoże. Myślę, że warto zwrócić uwagę na to jak odżywia się nasz nauczyciel. Może płatki z mlekiem to klucz do sukcesu?

Czytaj więcej o How to Toothpick Hop Over - Demarcus Paul »

Stevie, który pokazał pazur na Simple Session teraz pokaże Wam jak zrobić tailwhipa. Chyba nie ma lepszej osoby, która może dać dobre rady co do wykonywania tej sztuczki. 

Czytaj więcej o Stevie Churchill - How to Bunnyhop Tailwhip »

Jeśli potrzebujecie jakieś porady odnośnie 180tki z barspinem to Craig Passero służy pomocą. Ziomek jest bardzo dobry w te klocki, a jeśli potrzebujecie dowodu to przy okazji przywołam jego stary edit dla Stranger'a i najlepszy truckdriver na płaskim (ever) z 27 sekundy! Czytaj więcej o Jak zrobić 180 barspin - Craig Passero »

Jak wykonać Backflip’a z Superman’em, to proste, ale jakby ktoś nie wiedział jeszcze jakie to banalne, zapraszam do zapoznania się z how to od TJ Ellis’a. Czytaj więcej o Naucz się Superman Backflip »

Pamiętajcie, że "prawdziwy dekejd kręcimy na ziemi, na starcie przejazdu, daje nam to dodatkowo 500 punktów i mamy naładowany pasek speciala". Czytaj więcej o Zawodówka BMX: lekcja 2 - decade! »

Ilu z was potrafi zrobić wall ride do 180? Założę się że niewielu. Może ten film zmotywuje was do katowania tej niełatwej sztuczki? George Boyd postara się wytłumaczyć jak zrobić walla do 180 z najazdem z banku. Czytaj więcej o Jak zrobić wall ride do 180 - How to od George'a Boyd »

Zdjęcie"PRLBMX HOW TO to seria filmików, które mają na celu pomoc przy nauce podstawowych trików. Chłopacy z teamu, będą co jakiś czas prezentować kolejne triki. Filmy skierowane są do najmłodszych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bmx. Na początek Kalina opowie trochę o barspinie. Mamy nadzieję, że filmy w jakimś stopniu będą dla Was praktycznym przewodnikiem." Czytaj więcej o PRLBMX how to - Barspin »

Aaron HomokiDziś niecodzienne "How to" ponieważ tym razem uczyć triku będzie nie bmxowy wyjadacz, a skater. Aaron “Jaws” Homoki, który na codzień jeździ na desce tłumaczy jak wykonać backflipa. I pamiętajcie, żeby pierw powiedzieć swoim rodzicom jak bardzo ich kochacie zanim przystąpicie do pierwszych prób! Czytaj więcej o Naucz się backflipa od skatera »

ZdjęcieW najnowszym 'How-to' od RideBMX, Chad Osburn pokazuje jak zrobić całkiem stylową sztuczkę, którą jest lipslide. Jest to nic innego jak ślizg tylną oponą. To co mi się w tym tricku podoba, to to że można go zrobić na wiele różnych sposobów, od ślizgu na kilka metrów wokól quotera, przez otarcie oponą na coapingu przez ślizg na płaskiej powierzchni funboxa.
Próbowaliście kiedyś czegoś takiego? Czytaj więcej o How To Lipslide With Chad Osburn »

Adam BantonGdzieś w waszych rowerowych gratach leży przedni hamulec? Myśleliście żeby spróbować jakiś nowych rzeczy z nim? Adam Banton próbuje dzisiaj nas nauczyć Nosepick'a więc to dobra okazja, aby sprawdzić czy założenie przedniego hampla nie da nam więcej radości z jazdy. Czytaj więcej o How To Nosepick with Adam Banton »

Harry MainJeśli też jeszcze nie umiecie barspina jak ja to może pomoże wam how to Harrego. Oczywiście o ile poradzicie sobie z jego brytyjskim akcentem. Dziwnie się czuje słuchając jak Harry Main opowiada o barspinie, przed oczami mam jego kosmiczne sztuczki i wrażenie, że zaraz na filmie opisze następny poziom z flarą i double barspinem. Czytaj więcej o How to barspin - Harry Main »

ZdjęcieZapewne przekrój czytelników Loked jest ogromny, od początkujących po pro riderów. Na tą chwilę mamy naukę sztuczki dla tych początkujących. Mark Webb tłumaczy jak wykonać podstawowy obrót o 360 stopni. Chłońcie wiedzę i jutro katować w parku lub na dircie! Czytaj więcej o How to 360 - Mark Webb »

Strony

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.