^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Foto relacje

Jak wiecie AveBmx odwiedziło w zeszły weekend Gdańsk, za zaproszeniem od Ave wybrałem się tam razem z nimi aby pomóc w Misji Beton, która miała się tam odbyć. Czytaj więcej o Foto relacja AveBmx X Misja beton X Gdańsk »

Jako, że emocje po BG już opadły można śmiało zabrać się za napisanie dla Was relacji z letniej edycji Baltic Games 2014! Czytaj więcej o Baltic Games 2014 Summer - Relacja »

Galeria zdjęć (część 2) z wypadu Szamana, a właściwie braci Godziek do Kalifornii, gdzie spędzili zapewne bardzo miło czas. Chyba każdy chciałby móc pośmigać na Woodward. Cóż, może kiedyś każdemu kto o tym marzy się to spełni. Ujęcia są na prawdę bardzo dobrze wychwycone. 

Czytaj więcej o Fotogaleria: Bracia Godziek w Kalifornii cz.2 »

Wpadła do nas foto relacja z Simple Session 2014 w wykonaniu Bartka Wolińskiego. Zdjęcia robią robotę! Jestem pod dużym wrażeniem.

Czytaj więcej o Simple Session 2014 - Bartek Woliński »

Tej foto lub video relacji z wyjazdu braci Godziek do Stanów nie mogłem się doczekać. Nareszcie dali to na co czekałem. Uraczyli nas zdjęciami w wykonaniu Bartka Wolińskiego. Jest PRO! Zobaczcie sami. 

Czytaj więcej o Fotogaleria: Bracia Godziek w Kalifornii »

Dosyć niedawno magazyn RideBMX Transworld świętował 20 lat istnienia. Z tej okazji redakcja otworzyła swój prywatny skatepark i zorganizowała imprezkę w prawdziwie BMXowym stylu. Jazdki, galeria zdjęć największych sław magazynu oraz oczywiście after party. Zdjęcia z wydarzenia są do obejrzenia tutaj, a 2 filmy znajdziecie poniżej. Czytaj więcej o 20 Lat RideBMX »

Nadszedł czas prezentacji foto relacji z największej imprezy tego roku, mowa oczywiście o Baltic Games 2012. Wróćmy raz jeszcze do tego momentu i przypomnijmy sobie jak to było. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Tomasz Kwiatkowski. Czytaj więcej o Baltic Games 2012 - foto relacja »

Zdjęcie

Interbike 2012 rozkręcił się już na dobre. Jest tak wiele nowości i ciekawostek, że szczerze powiedziawszy sam nie wiem co miałbym tu dla was dodać. Poza tym prawie każdy zagraniczny magazyn/strona (nawet TCU) prowadzi własny reportaż z targów... Także nie jestem w stanie umieścić tu nawet części materiału. Aktualnie przoduje Czytaj więcej o Interbike 2012 »

ZdjęcieW niedzielę prezentowałem wyniki z Jastrzębie Go High, a już teraz leci dla was wprost od organizatora - foto relacja. Dostępna jest tutaj. Czytaj więcej o Jastrzębie Go High - foto relacja »

ZdjęcieObozy JamajEvent należą do jednych z najciekawszych w Polsce! Sam Jamaj gwarantuje Wam objazd po najciekawszych skateparkach w kraju, dużo jazdy, trików i zajawki. Nie możecie tego przegapić. Tymczasem zapraszam do foto relacji z turnusu drugiego Ride Up 2012. Czytaj więcej o RIDE UP 2012 x Turnus 2 x foto relacja »

ZdjęciePrzyszedł czas na podsumowanie Ride Up 2012 by JamajEvents. Turnus 1 jest już za nami. Wszystko się udało, pogoda dopisała i wszyscy są zadowoleni. To podstawa dobrego wyjazdu w gronie bmxowym. Dzięki SajoPhoto zapraszamy was do zapoznania się z relacją tutaj. Czytaj więcej o RIDE UP 2012 x Turnus 1 x foto relacja »

ZdjęcieWidzieliście film, a teraz przyszedł czas na obejrzenie zdjęć z wizyty Alexa Kennedyego i Simone Barraco w Tel Avivie. Zdjęcia dla Diga wykonał sam Ricky Adam! Powróćcie do nagrywki tutaj, a następnie zapoznajcie się ze zdjęciami kociego stylu. Czytaj więcej o AK i SIMONE – Zdjęcia z Tel Avivu »

ZdjęciePamiętacie imprezę z Żyrardowa pod nazwą Park Aid 2? My pamiętamy. Całe przedsięwzięcie odbyło się 10 marca tego roku. Był na niej nasz fotograf Łukasz Bielak a'ka Elek. Chciałem od niego wyciągnąć jak było, skwitował to dwoma słowami: "Było grubo!". Wierzymy i zapraszamy do relacji. Czytaj więcej o Park Aid 2 - foto relacja »

ZdjęcieTegoroczny BMX day przeszedł już do historii, pojawiły się pierwsze video i foto relacje. Przyszedł czas na ujawnienie materiału od Loked. Zdjęcia wykonał Łukasz Bielak a'ka Elek. Jak to powiedział było naprawdę k*** grubo. Kogo nie było, niech żałuje i już pakuje się na kolejną edycję w przyszłym roku. Czytaj więcej o G-SHOCK BMX DAY 2012 - foto relacja »

Strony

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.