^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Lost in China part 1

180 Maksymilian nie próżnuje mieszkając w Chinach i co jakiś czas nagrywa nowe video. Dzisiaj podesłał mi kolejne, które jak się okazuje jest dopiero pierwszą częścią większej nagrywki. Idealne flatowe miejscówki, super lokalizacje na nocne nagrywki - przed Wami chińskie życie małego Polaka :)

    

Komentarze

Obrazek użytkownika siwy
# siwy pt., 02/11/2011 - 12:09

czekam na kolejne części:)

Obrazek użytkownika Matiz
# Matiz pt., 02/11/2011 - 13:18

MIESZKAJĄC!?

Obrazek użytkownika Tobin
# Tobin pt., 02/11/2011 - 13:24

no a co, jeździłby po te nagrywki co miesiąc? :D

Obrazek użytkownika Matiz
# Matiz pt., 02/11/2011 - 13:40

Nie no,bardziej mnie zastanawia jak on tam egzystuje :) Zna chiński? :D

Obrazek użytkownika Tobin
# Tobin pt., 02/11/2011 - 14:30

Nie :D uczy się, ale daje sobie radę i całkiem twardo melanżuje. Polecam jego stronę, dzięki której świat ma kontakt z nim, bo Facebook i Vimeo jest banowane w tym pięknym kraju :] http://jaflaternik.blox.pl

Obrazek użytkownika turbo
# turbo pt., 02/11/2011 - 14:35

Komentarz usunięty.

Obrazek użytkownika koka
# koka pt., 02/11/2011 - 20:51

Komentarz usunięty.

Obrazek użytkownika Sniecha
# Sniecha sob., 02/12/2011 - 16:33

zajebista opcja z tymi Chinami. Szkoda, że jestem takim nieogarem językowym k*rwa:/

Obrazek użytkownika Maksymilian
# Maksymilian sob., 02/12/2011 - 16:50

no ja nie wiem dlaczego tak malo ludzi takie opcje wybiera jak jeszcze unia europejska placi w huj kasy i zyje sie jak na wakacjach.

Obrazek użytkownika Lukasz
# Lukasz sob., 02/12/2011 - 17:45

zapewne wielu ludzi jest przywiązanych do tego co ma tutaj ;)

Obrazek użytkownika Maksymilian
# Maksymilian sob., 02/12/2011 - 17:52

jak ja bym byl przywiazany to pewnie bym teraz siedzial na wsi i dlubal w nosie.

Obrazek użytkownika Tobin
# Tobin sob., 02/12/2011 - 18:05

ale szczerze, nie każdy musi jechać na tak długo jak Ty. a myślę, że taki wypad jest marzeniem wielu i nikt mi nie wmówi, że lepiej zostać w Polsce ;]

Obrazek użytkownika Maksymilian
# Maksymilian sob., 02/12/2011 - 18:30

ja chyba jestem samotnym wihrem i nie przywiazuje sie do ludzi... rok end rol i tripy,

Obrazek użytkownika Tobin
# Tobin sob., 02/12/2011 - 19:36

i życie jest bajką! :D

Obrazek użytkownika flo
# flo (anonim) ndz., 02/13/2011 - 13:16

a jak znalazles taka opcje? to sa jakies zagraniczne kursy jezykowe czy jak? gdzie tego szukac? pzdr

Obrazek użytkownika Maksymilian
# Maksymilian ndz., 02/13/2011 - 17:17

wpisz w google stypendium do chin, tailandii czy gdzie tam chcesz jechac i ci wyskocza opcje. ale lepiej po angielsku wpisuj i mozesz jeszcze dodac unia europejska.

Obrazek użytkownika Matiz
# Matiz ndz., 02/13/2011 - 18:38

Rozumiem że miałeś do wyboru tylko Pekin? (wnioskuje po Hyatt -cie) Bo ja do HK mógłym nawet na kozie jechac :P

Obrazek użytkownika Maksymilian
# Maksymilian pon., 02/14/2011 - 00:17

haha, mialem do wyboru wszystkie miasta chinskie + hongkong i makau. na poczatku mieszkalem w hk teraz w kantonie bo jest fajniejszy. a w nastepnym semestrze przenosze sie do shanghaiu albo shenzhen... pekin jest hujowy, zimny w zimie, mega upalny w lecie i na maksa rosyjski...

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.