^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Flatland

Jak nabawić się zawrotów głowy? To proste, obejrzeć film flatlandowy z Chris’e Bohm’em. On tą całą jedną partię przez prawie minutę wykręcił bez podpórki za jednym razem, a wydaje mi się, że po drodze były dobre kosy. Może jakiś faltowiec mi potwierdzi czy to naprawdę było coś dobrego? Czytaj więcej o Chris Böhm - New Era 2014 »

Zapraszam na krótki film o flatlandzie. Całość to ok. 4,5 minuty. Nagrane w miejscowości Lausanne (Szwajcaria). Jeździ Didier Genet. Montaż i realizacja na wysokim poziomie. 

Czytaj więcej o SHINE - Didier Genet »

O flatlandzie mi zawsze się ciężko pisze i dodaje, bo nie mam pojęcia czy coś faktycznie jest trudne, fajne i się nadaje. Mam nadzieję, że w tym przypadku tak jest. Jeździ Pan Chris Böhm. Czytaj więcej o Chris Böhm »

Nawet jeśli nie jeździcie albo nie lubicie flatlandu to i tak polecam obejrzenie tego editu! Totalnie nie ogarniam jak szybko Matt potrafi się kręcić, a w międzyczasie jeszcze do tego potrafi przejść do innego tricku. Niesamowite! Czytaj więcej o Matt Wilhelm »

Flat rzadko widzę, ale tutaj jest naprawdę zacnie, jak na moje mało pro oko w tej dziedzinie. Camilo Gutierrez nakręcił poniższe video w Berlinie. Ktoś umie tak jak na miniaturce? Czytaj więcej o Camilo Gutierrez »

Cieszy mnie, że coraz częściej jesteśmy zauważani gdzieś tam w świecie. Dostaliśmy film z Kediri w Indonezji. Zobaczcie jak tam się jeździ flatland. Pozdrowienia dla chłopaków. Jeżdżą: Gogon Dian, Sogol Satrio i Feni Suseno. Czytaj więcej o 831 FLATLAND - Alah Cah-Cah »

ZdjęcieZ żalem musze przyznać, że na Musztardzie nas nie było. Wiem i żałuję. Odbyła się jak zwykle świetna impreza w doborowym towarzystwie polskich flatowych gwiazd. Poniżej przedstawię wyniki oraz filmy z przejazdów finałowych. Czytaj więcej o Master Musztarda Jam vol.8 - Podsumowanie »

ZdjęcieMusze się przyznać że nigdy nie bylem wielkim fanem flatlandu, za co z góry przepraszam, lecz takiego editu chyba nikt nie może sobie odmówic. Matthias Dandois, jeden z pierwszych riderów łączących jazdę streetowa z flatlandem, podczas jednego dnia nagrał całkiem konkretny edit dla Ares Bykes. Jazda ładna, czysta i techniczna, co tu więcej mówic, trzeba samemu zobaczyć.
A wam podoba się taki rodzaj flatlandu? Czytaj więcej o Matthias Dandois One Day Edit »

ZdjęcieW dniu takim jak dziś, na naszej stronce nie mogło zabraknąć flatlandu. Terry Adams i Matthias Dandois spotkali się z Alexem Jumelinem w magazynie Different Character w Paryżu, gdzie ten ostatni wybudował małą miejscówkę na jazdki. Niestety filmik jest krótki, akcje można policzyć na palcach jednej ręki, mimo to polecam się zrelaksować usiąśc wygodnie i włączyć! Czytaj więcej o Different Character Warehouse session »

ZdjęcieEdit od Flo Sailera dla FAC It's BMX. Nie będę się przesadnie rozpisywał bo nie jestem ekspertem w dziedzinie flatlandu, praktycznie przy większości takich editów opada mi szczena :). Tym razem też opadła, szczególnie w końcówce. Dodam jeszcze tylko tyle, że obrazek z miniaturki to nie jest komputerowy fake... Czytaj więcej o Flo Sailer - Edit to Remember »

ZdjęcieTeraz coś dla fanów flatlandu oraz wielbicieli bardzo dobrze nakręconych, artystycznych editów. Stephan Kornely z teamu Felt Bmx w towarzystwie Waldemaar Fatkina i Sergeya Zavarykin ostro napracowali się aby zebrać ponad pięć i pół minuty materiału. Czytaj więcej o Stephan Kornely Felt Bmx »

ZdjęcieGratka dla fanów flatlandu. Terry Adams w ponad pięciominutowym edicie z dema Redbull w Holdfast. Od strony technicznej za video odpowiada Joshua Vaughn który zapowiedział chęć przeprowadzenia wywiadu z Terrym. Co z tego wyjdzie czas pokaże, póki co obejrzyjcie te wspaniałe wygibasy! Czytaj więcej o Terry Adams na Holdfast bmx »

805 W przerwie od pokazów dla firmy Red Bull Terry Adams odwiedził ulice miasta Portland. Towarzyszył mu w tym Ben Hucke i rejestrował wszystko co skleił. Nie ma co, Terry to jeden z najlepszych flatlandowców na świecie, a niektóre z tych combo są po prostu niesamowite! Czytaj więcej o Terry Adams w Portland »

194 Przed wami video profil Chada Johnstona. Flatlandowy pro znany z tego, że swoją bardzo dobrą jazdę po płaskim, od jakiegoś czasu uskutecznia już bez żadnego pega, opowiada o swojej jeździe, sygnowanej linii części dla firmy S&M oraz o otwartym w zeszłym roku wlasnym sklepie. Czytaj więcej o Chad Johnston Video Profil »

180 Maksymilian nie próżnuje mieszkając w Chinach i co jakiś czas nagrywa nowe video. Dzisiaj podesłał mi kolejne, które jak się okazuje jest dopiero pierwszą częścią większej nagrywki. Idealne flatowe miejscówki, super lokalizacje na nocne nagrywki - przed Wami chińskie życie małego Polaka :) Czytaj więcej o Lost in China part 1 »

Strony

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.