^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Interbike 2012

Zdjęcie

Interbike 2012 rozkręcił się już na dobre. Jest tak wiele nowości i ciekawostek, że szczerze powiedziawszy sam nie wiem co miałbym tu dla was dodać. Poza tym prawie każdy zagraniczny magazyn/strona (nawet TCU) prowadzi własny reportaż z targów... Także nie jestem w stanie umieścić tu nawet części materiału. Aktualnie przoduje

RideBMX (jak co roku), aktualnie mają już sporo i filmów i jeszcze więcej zdjeć. Dalej VitalBMX i The Come UP także posiadają już sporo materiałów. DigBMX także ma kilka filmików.

Każdy zapewne trafi do swoich ulubionych firm i części. Z ciekawszych rzeczy które wpadły mi w oko są nowe propozycje od Eclat, ramy WTP, nowe buty Lotek z całkiem ciekawymi wkładkami oraz powracające Primo.

Zobacz także

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.