^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Brian Kachinsky video Bike Check

185 Znany pewnie wszystkim BK prezentuje nam swoj aktualny setup. Złożony głównie na częściach firmy DK (w większości sygnowanych przez niego samego) jest opisywany przez Briana dosyć dokładnie. Dlatego może choć trochę przybliży wam części tej mało znanej w naszym kraju marki.

 

 

Komentarze

Obrazek użytkownika zenmen
# zenmen ndz., 02/13/2011 - 08:37

Zawsze lubiłem partsy DK ;) ich rowery sa rownie dobrze wykonane co i geo maja dobrze dobrana. Ogolnie firma bardzo dobra powolutku powolutku wypuszcza nowe czesci na rynek a ludzie sa z nich zadowoleni ;) Brian chociaz stary i pameitam go z niejednego Props-a to nadal jezdzi na b dobrym poziome ;) bardzo go lubie i lubilem jego nosy na hamulcu ;D

Obrazek użytkownika turbo
# turbo ndz., 02/13/2011 - 19:45

Chcesz kupić ramkę Step Up z 08 ? :P 3 razy pęknięta, pospawana, wzmocniona... 70 pln pisz priv jc.

Obrazek użytkownika zenmen
# zenmen pon., 02/14/2011 - 01:13

nie dzieki ;p ale jezdzilem kiedys na DK cleveland zajebisty byl rly. ;)

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.