^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Bike check

Jesteście ciekawi jakim setupem Brian Kachinsky ma zamiar śmigać w tym sezonie? Zapraszamy do artykułu, a w nim szczegółowy bike check!

Czytaj więcej o Brian Kachinsky - What I Ride - Bike Check »

Bike check od jednego z najlepszych riderów Total BMX, czyli od samego Nicka Bruca. Nicka przedstawiać nie trzeba, bo podaje solidne sztuczki, a rower jak widać wytrzymuje wszystko! Jeśli jesteście ciekawi co dokładnie za części ma zamontowane Nick w swoim rowerze, to powinniście to obejrzeć! Czytaj więcej o Nick Bruce - Total BMX Bike check »

Jachu Piechota pokazuje nam jak wygląda jego Bike Check po wyleczeniu kontuzji. Jachu w tym sezonie będzie pociskał na streecie na nowej ramie United Mothership V3 od sklepu Allday. Czekamy z niecierpliwością na nagranie jakiś testów ramy na streecie! Poniżej znajdziecie kilka zdjęć roweru. 

Czytaj więcej o Jachu Piechota - Bike Check 2015 »

Sprawdzajcie Bike Check Coco Zurita, który jest sponsorowany przez RedBulla, Vansa, Oakleya, Mormaii oraz Paulmitchell! Poniżej spis części i kilka zdjęć!

Czytaj więcej o Bike Check COCO ZURITA »

Jesteście ciekawi z jakich częsci zbudowany jest rower Alexa Coleborna z teamu Total Bmx? Ten filmik zawiera odpowiedzi na wasze pytania! Czytaj więcej o Alex Coleborn - Bike Check »

Firma Flybikes zaprezentowała nowy rower ich team rider'a. Warto go sprawdzić ponieważ rower prezentuje się bardzo czysto i stylowo. Czytaj więcej o Stefan Lantschner - bike check »

Do sieci znów trafił bike check dobrze znanego wszystkim ridera. Tym razem Chase Dehart i jego rower. Czytaj więcej o Chase Dehart - bike check »

The Shadow Conspiracy zaprezentowało kolejny bike check swojego team rider'a. Rower Scott'a Ditchburn'a oparty na częściach Shadow'a oraz Subros'y. Nie mogło zabraknąć części sygnowanych nazwiskiem Scott'a - rama od Subros'y i pegi od Shadow'a. Czytaj więcej o Scott Ditchburn - bike check »

Na nowy sezon również Chase Hawk zaprezentował swój nowy rower. Warto dodać, że Chase jeździ obecnie na prototypie nowej ramy od Cult'a, sygnowanej swoim nazwiskiem. Czytaj więcej o Chase Hawk - bike check »

Nowy sezon, a więc nowe rowery. Tym razem Kevin Peraza i jego rower złożony na ramie od Mongoose'a. Czytaj więcej o Kevin Peraza - bike check »

Mat Hoffman wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie roweru, na którym będzie jeździł w tym sezonie. 

Czytaj więcej o Nowy Bike Check Mata Hoffmana »

Zbliża się wielkie rozpoczęcie sezonu, więc w sieci pojawia się coraz więcej set'ów znanych i mniej znanych rider'ów. Nie mogło zabraknąć roweru od Leszcza. Jednak Leszcza kojarzyłem zawsze z wszystkimi kolorami świata, a rower ładnie się komponował. Co nie zmienia faktu, że ten też jest miły dla oka. Czytaj więcej o Piotr "Leszczu" Leszczyński - bike check »

Prezentujemy bike check Simone'a Barraco oparty na częściach The Shadow Conspiracy i Subrosa Brand.

Czytaj więcej o Simone Barraco - bike check »

Przedstawiamy bike check Seth'a Kimbrough'a złożony na częściach The Shadow Conspiracy i Hoffman Bikes. Czytaj więcej o Seth Kimbrough - bike check »

Poniżej znajdziecie bike check John’a Manaras’a greckiego reprezentanta MacNeil’a. Niezmiernie miło jest mi prezentować ten set-up ponieważ na ramie dojrzałem naklejkę Loked. Doszły mnie też słuchy, że za ok. 2 mce pojawi się pełne wideo od John’a.

Czytaj więcej o John Manaras - bike check »

Strony

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.