^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Skradziony Rower.

Kiedy przeczytałem ostatniego news'a na łamach naszego serwisu o skradzionym rowerze jednego z nas zacząłem się zastanawiać jak możemy sobie pomóc? Nie chodzi mi tu o wszelkiego typu zapinki i inne tego rodzaju zabezpieczenia, chodzi mi raczej o pomoc odnalezienia już ukradzionego roweru. Wiadomo każdy rajder w Warszawie będzie próbował pomóc, ale nie jest nas aż tak wielu żebyśmy mogli sobie sami poradzić, jednak jest na to sposób i naprawdę bardzo prosty.

Jaki? Albowiem sklepy rowerowe postanowiły stworzyć wielką bazę rowerów z całej Polski, wystarczy, że się zarejestrujemy spiszemy swoje dane i numer seryjny ramy, dorzucimy do tego fotki i prawdopodobieństwo odnalezienia naszego roweru staję się o wiele większe. Więc jeśli możecie  to już rejestrujcie się na http://bazarowerow.pl jeśli macie jakieś pytania odnośnie tej akcji, więcej możecie się dowiedzieć tutaj: FAQ.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tytus
# Tytus (anonim) śr., 08/05/2009 - 08:29

zajebisty pomysł :D ogółem sam bym dodał tylko firm BMXowych to tylko maja Haro chyba ;D ale napisałem maila, że mogę im podesłać więc pewnie zaktualizują :D

Obrazek użytkownika bodziu
# bodziu (anonim) śr., 08/05/2009 - 15:48

Możesz zaznaczyć na samym końcu "Inna firma" :)

Obrazek użytkownika Tobin
# Tobin (anonim) śr., 08/05/2009 - 19:02

i masz zajebisty rozstrzał :D

Obrazek użytkownika zielonyulicznyjezdziec
# zielonyulicznyj... (anonim) czw., 08/06/2009 - 17:30

moim zdaniem lepiej zapobiegac, wiec trzeba uswiadomic ludzi przed tym jak stracic rower

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.