^ Wróć na górę

Tu jesteś:

"Odessa aż do śmierci"

convict
"Odessa aż do śmierci" - slogan, który doskonale opisuje wysokiej jakości obuwie sportowe, cieszące się ogromną popularnością na całym świecie, które w tym sezonie zawitało na
Polskim rynku.

Obuwie Odessy projektowane jest przy ścisłej współpracy z aktywnymi
zawodnikami free & steet-stylowej sceny BMX i skate. Dzięki tej współpracy ich budowa idealnie sprawdza się w ekstremalnych sytuacjach zapewniając całkowita swobodę ruchu, stabilność i ochronę stopy. Pozwala to na osiąganie najwyższej wydajności oraz idealnego komfortu w codziennym używaniu.

Warto wspomnieć, iż buty Odessy sygnowane są nazwiskami wielu gwiazd miedzy innymi zawodowej areny BMX takich jak: "Smoker" Dave Schilling, Kelly Bolton, Steve Woodward czy Tyronne Williams.

W skład Odessy wchodzą również profesjonalni zawodnicy skate, surf jak i FMX (Freestyle Motocross). Wielu z nich osiągnęło mistrzowskie tytuły i reprezentują Odesse na wszystkich liczących się zawodach na całym świecie.

Teraz czas na Ciebie, obuwie Odessy będzie dostępne w sklepach na terenie całego kraju jak również w ofercie sklepów internetowych.

11
2
4
5
6
i wiele innych...

Buty poleca redakcja LokedBMXmag. Dostępne są u polskiego dystrybutora: convict.pl. Sprawdź!

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.