^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Ian Schwartz Odchodzi z Sunday Bikes

ian-schwartz
Warto wczytać się w ten tekst. Ian odchodzi nie tylko od Sundaya ale także od bycia tkzw Pro Riderem.

"Około 6 miesięcy temu dotarłem do takiego punktu z jazdą, że po prostu nie czuję się tak samo jak dawniej

. Chociaż to było spełnieniem moich marzeń i nigdy nie pozbyłbym się tego. Jestem pewien, że jest to najwyższy czas aby ruszyć dalej.

Wychowałem się na rodzinnej farmie i podobało mi się to jako dziecko, ale straciłem zainteresowanie wraz z wiekiem i znalazłem inne zainteresowania. Otóż kilka lat wstecz zacząłem ponownie interesować się w tych sprawach, zacząłem czytać i uczyć się na ten temat. Udało mi się spotykać i pracować z wieloma rolnikami, odnaleźć cały świat pomysłów i możliwości do zbadania. Moja rodzina wydzierżawiła mi małe pole - 17 akrów w naszym gospodarstwie i już rozpocząłem wdrażanie swoich pomysłów zajmowania się oraz zmianą wydajnością wzrostu żywności. Mam nadzieję, że urosną (ale nie za duże), albo w naszym gospodarstwie lub na własną rękę gdzieś w okolicach mojego rodzinnego miasta Lancaster, w stanie Ohio.

Nadal kocham jazdę, i nadal będą jeździć, tylko nie w taki sam sposób jak ja przez ostatnie 4 lub 5 lat. Doceniam, że dzieci będą miały ładne rzeczy do powiedzenia w internecie oraz w osobiście, ale i tak fantastycznie spędziłem czas z chłopakami z teamu.

Trzymajcie się,

Ian"

Jeśli byłyby jakieś błędy prosiłbym o poprawkę :)

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.