^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Artykuły

Jakiś czas temu oprócz sterów RMD, dostaliśmy do testów również ochraniacze na kolana firmy KRK. Zobaczcie koniecznie jak model MAROU V2 wypadł w naszych oczach po 2 miesiącach testowania.

Czytaj więcej o Recenzja ochraniaczy - KRK Marou V2 »

Możemy już oficjalnie Wam powiedzieć, że dostaliśmy do testów od KRK ochraniacze na kolana MAROU V2. Piszcie pod jakim względem chcielibyście, abyśmy sprawdzili je najbardziej! Czytaj więcej o Zapowiedź testu ochraniaczy na kolana - KRK MAROU V2 »

Jako, że emocje po BG już opadły można śmiało zabrać się za napisanie dla Was relacji z letniej edycji Baltic Games 2014! Czytaj więcej o Baltic Games 2014 Summer - Relacja »

10 Sierpnia Dawidowi pykło już 20 lat! Przyspaliśmy o kilka minut, więc składamy najszczersze życzenia jakie się da, najwięcej zdrowia, ponieważ to najważniejsze w tym sporcie! Odsyłamy do ciekawego materiału zebranego przez RedBulla. 100 Lat Dawid! 

Czytaj więcej o 20 Lat Dawida Gozdzka »

Któregoś majowego wieczoru, późnego już wieczoru z mojego biurka dobiegał odgłos wibrującego telefonu. Dzwoni Jankes. Cholera, czego gość chce o tej porze? - pomyślałem. Jest sprawa. Słyszałem, że masz kamerę... To był początek.

Czytaj więcej o No Big Deal - Krakowski projekt video »

Nasza skrzynka zarówno mailowa jak i tan Facebook'u jest codziennie zasypywana przez sporą liczbę wiadomości. Nie zawsze mamy czas na wszystko odpisać albo dodać, czasem wasze wiadomości nie zawierają odpowiedniej treści. Aby ułatwić wam i nam życie przedstawiamy bardzo krótki poradnki jak sprawić aby news trafił na stronę główną. Zapraszam do zapoznania się i zapamiętania na długi czas! Czytaj więcej o Jak sprawić żeby Twój news trafił na stronę główną »

ZdjęcieNiekiedy kontrowersyjny, krytykowany, przez niektórych też podziwiany i na pewno z jajami. To właśnie Łukasz Jankowski zwany Jankesem, którego dorwałem na jeden wieczór, by przeprowadzić poniższy wywiad. Jest to przykład gościa, który ciężką pracą doszedł do poziomu godnego uwagi. Co więcej? Więcej w wywiadzie. Zapraszam.

Czytaj więcej o Łukasz ''Jankes" Jankowski - Wywiad »

Zdjęcie

Dobre klika minut zastanawiałem się nad tym jak zacząć wstęp do tego wywiadu. Tak to chyba zawsze jest, gdy nie zapisze się tego co od razu przychodzi do głowy przy planowaniu wywiadu. Ale to nie ma być główny temat tej sprawy także już przechodzę do sedna. Czytaj więcej o Po drugiej stronie obiektywu - Rafał "Kundel" Zajdel »

ZdjęcieJak wiemy w Krakowie wciąż trwają pracę przy nowo powstającej Skate Plazie. No właśnie, trwają prace a to oznacza, że plaza nie jest jeszcze oddana do użytku. Niestety nie wszyscy wzięli sobie to do serca i już pod napływem ogromnej zajawki wbili na obiekt, by przetestować przeszkody. Podobno, podkreślam 'podobno' pierwsi byli przedstawiciele 20' kółek i już zaczynają się protesty od deskorolkarzy i rolkarzy, by po oddaniu obiektu do użytku powstał zakaz dla rowerzystów. Później również na plazie pojawili się przedstawiciele innych sportów ekstremalnych (deska, rolki.) Czytaj więcej o Mistrzejowice - Prośba »

404 Jamaj, jeden ze współorganizatorów Nintendo Bmx Day 2011, opublikował na swojej stronie informacje na temat systemu sędziowania i oceniania zawodników podczas tegorocznej imprezy. Myślę, że po zapoznaniu się z tymi informacjami, uda się uniknąć wielu pytań i niejasności podczas zawodów.

Zapraszamy również, na nowo powstały fanpage Jamaj Events na facebook'u! Czytaj więcej o Zasady sędziowania na NINTENDO BMXDAY 2011 »

Warszawa - stolica Polski, w której mieszka prawie 2 mln ludzi, nie licząc miasteczek i wsi położonych koło niej, co dało by nam około 3 milionową populację. Zakładam, że ilość rajderów na tym obszarze - zarówno BMX, jak i MTB - przekracza tysiąc osób aktywnie uprawiających ten sport, nie licząc gości jeżdżących na deskorolkach, hulajnogach czy rolkach. Nie znając polskich reali, każdy rozsądny człowiek pomyślałby - na pewno mają parę skateparków, w końcu muszą mieć jakieś miejsce do jazdy i wtedy ten rozsądny człowiek spotyka się z rzeczywistością, smutnymi realiami. Czytaj więcej o Skatepark Jutrzenka - Jestem na TAK »

ian-schwartz
Warto wczytać się w ten tekst. Ian odchodzi nie tylko od Sundaya ale także od bycia tkzw Pro Riderem.

"Około 6 miesięcy temu dotarłem do takiego punktu z jazdą, że po prostu nie czuję się tak samo jak dawniej Czytaj więcej o Ian Schwartz Odchodzi z Sunday Bikes »

Kiedy przeczytałem ostatniego news'a na łamach naszego serwisu o skradzionym rowerze jednego z nas zacząłem się zastanawiać jak możemy sobie pomóc? Nie chodzi mi tu o wszelkiego typu zapinki i inne tego rodzaju zabezpieczenia, chodzi mi raczej o pomoc odnalezienia już ukradzionego roweru. Wiadomo każdy rajder w Warszawie będzie próbował pomóc, ale nie jest nas aż tak wielu żebyśmy mogli sobie sami poradzić, jednak jest na to sposób i naprawdę bardzo prosty. Czytaj więcej o Skradziony Rower. »

Pierwszy dłuższy film 'Death Of Fun' zrobiony przez Easterna będzie dostępny od Października w każdym sklepie który handluje Easternami (pewno tylko w USA:/). Tu pokaz tego czego możecie się spodziewać w filmie.

Czytaj więcej o Trailer 'Death Of Fun' od Easterna »

convict
"Odessa aż do śmierci" - slogan, który doskonale opisuje wysokiej jakości obuwie sportowe, cieszące się ogromną popularnością na całym świecie, które w tym sezonie zawitało na
Polskim rynku. Czytaj więcej o "Odessa aż do śmierci" »

Strony

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.