^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Żyrardów Performer Skatepark - informacje

ZdjęcieChłopaki walczą o dobrą miejscówkę, a my się do tego przyłączamy! 

Performer Skatepark - Naszym celem jest stworzenie jedynego w woj. mazowieckim skateparku usytuowanego w zamkniętym pomieszczeniu! Powierzchnia, w której powstaje skatepark jest to pofabryczna hala na terenie byłych Zakładów Lniarskich w Żyrardowie. Znajduje się na pierwszym piętrze budynku i została nam użyczona przez Centrum Sztuki Performer, pod którego piecza tworzymy obiekt. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się klubokawiarnia oraz galeria sztuki.


 

Aktualnie poszukujemy i prowadzimy rozmowy ze sponsorami. Niebawem odbędzie się impreza, a kasa z wejściówek zostanie przeznaczona na budowę przeszkód. Także już teraz wszystkich zapraszamy! Więcej informacji wkrótce.

 

Fotka pomieszczenia i wstępna wizualizacja parku poniżej.

Zdjęcie

Zdjęcie

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.