05.06.2011 - 21:55
Co wyjątkowego jest w konstancińskim skateparku? Zdecydowanie to, że powstał z inicjatywy społecznej! A takie inicjatywy mają to do siebie, że są bezkompromisowe, inteligentne, idą pod prąd, wywołują dyskusję, płacz lub śmiech. Zwracają uwagę, nie pozostawiają odbiorcy obojętnego. Skatepark to świetne miejsce – dla młodzieży, dla dorosłych, którzy nie wstydzą się swojego wewnętrznego dziecka. Skate park to radość. A konstanciński skatepark to podwójna, ba nawet poczwórna i po860ta radość, ponieważ powstał dzięki wszystkim, którzy podpisali się pod inicjatywą. To piękna, radosna sprawa, która powinna być wyjątkowa w każdym aspekcie swojej działalności. Skoro młodzi ludzie dali skateparkowi tyle radości, dali mu życie, to powinien on im odpłacić wyjątkową komunikacją.
Dlaczego SKATEPORK?
Ponieważ łamie konwenanse – nie ma tu miejsca na sztampowego skate’a. Ale jest miejsce na komunikację wyjątkowości, luzu, radości, inteligencji – wszystkich cech, dzięki którym skate park w Konstancienie powstanie.
To logo, które chcesz mieć na koszulce, na wlepce, na szablonie, na desce. To logo z którym się identyfikujesz, bo jest wyjątkowe, zaczepne, charakterne. To znak, o którym chcesz powiedzieć SŁYSZAŁEŚ? A JA PODPISAŁEM SIĘ POD TYM! ZAJAWA, NIE?! Zaczepne i charakterne, takie jak skatepark w Kontancinie, który jest lepszy od wszystkich innych, ponieważ stworzy go młodzież.
Nie powstaje dlatego, że miasto ma wolne fundusze. Powstaje dlatego, że młodzi ludzie tego chcą i pokazują, że można wszystko, jeśli tylko się postarać. Jesteśmy, jesteście wyluzowani, swobodni, bezpośredni i to wszystko tworzy SKATEPORK.
Chcemy poprawić jakość życia młodych ludzi. Dlatego kontynuujemy tę ideę pokazując Wam, jak wyznaczać trendy, jak iść pod prąd, jak nie dać się wpisać w stereotypy i podążać za marzeniami! Chcemy Wam pokazać, że warto być sobą prezentując Wam zabawne, inteligentne i oryginalne logo, nazwę, komunikację.
Chcemy razem z Wami zbudować wokół SkatePorku grupę, która go pokocha, dla której stanie się on punktem wyjściowym do tworzenia kolejnych pięknych inicjatyw.
Ale żeby zbudować tę grupę, społeczność pełną pasji najpierw musimy zbudować SKATEPORK.
Miasto nam pomoże, ale chcemy, by to miejsce było zaprojektowane i zrealizowane najlepiej, jak się da. Dlatego każda pomoc się dla nas liczy. Chcesz mieć swój udział w tej inicjatywie? No proste! Pomóż nam zbudować nasze korytko – zostań sponsorem, daj nam kontakt do kogoś, kto ma coś, czego możemy potrzebować, jesteś dziennikarzem – napisz o nas! Włącz się i razem z nami zbuduj SKATEPORK!
Pomysłodawca projektu:
Tomasz Nowicki
tel.: + 48 508 834 352
skatepark.konstancin@gmail.com
Kontakt, media, sponsorzy:
Jacek Makowski
tel.: +48 505-902-111
kontakt@skatepork.pl






Komentarze
+ Dodaj nowy komentarz