^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Projekt PANDEMIA

_mg_9625-01-kopia UWAGA! Zły Pies nadaje: "Hejka W miniony weekend wypełznął z kanałów ściekowych brudny uliczny projekt nazwany PANDEMIA. Na tą chwilę mogę jedynie zdradzić generalny zarys tego o czym stopniowo będziecie informowani na oficjalnym blogu do którego dostaniecie się klikając w temat.

A zarys ten można opisać 3 słowami: strit, brud, tytan :) udział w nim biorą mniej lub bardziej znani rajderzy, którzy zjedli zęby na stricie wśród których motorem napędowym całego bydła i trzody są: Czarny - Wrocław Dzięcioł- Cześtochowa Pan Drozda-Legnica Pędras-Poznań Mariusz- 3miasto Olaf - koniec świata ` oraz oczywiście wielu wielu innych oborników i typów spod ciemnej gwiazdy. pandemiabmx.blogspot.com"

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.