^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Mistrzejowice - Prośba

ZdjęcieJak wiemy w Krakowie wciąż trwają pracę przy nowo powstającej Skate Plazie. No właśnie, trwają prace a to oznacza, że plaza nie jest jeszcze oddana do użytku. Niestety nie wszyscy wzięli sobie to do serca i już pod napływem ogromnej zajawki wbili na obiekt, by przetestować przeszkody. Podobno, podkreślam 'podobno' pierwsi byli przedstawiciele 20' kółek i już zaczynają się protesty od deskorolkarzy i rolkarzy, by po oddaniu obiektu do użytku powstał zakaz dla rowerzystów. Później również na plazie pojawili się przedstawiciele innych sportów ekstremalnych (deska, rolki.)

W tytule tego artykułu napisałem ''prośba'' bo w zasadzie ten tekst ma być ową prośbą, by wszyscy Ci którzy korzystają z plazy przed jej otwarciem opamiętali się, gdyż istnieje spore ryzyko uszkodzeń (o ile już takowe nie nastąpiły) i na wiosnę może nie być już tak kolorowo. Najbardziej apeluję do rowerzystów, bo sam nim jestem i dbam też o swój własny interes, gdyż od Krakowa dzieli mnie jedyne 30 km, a nie chciałbym jak i pewnie cała bmxowa ekipa z grodu Kraka i okolic, by na wiosne powstał zakaz dla rowerów typu BMX co spowodowałoby niepotrzebne kłótnie i podziały jak  w Katowicach. Opamiętajcie się !

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.